Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik igazi arca (válasz...

A Jobbik igazi arca (válasz az előzőre)?

Figyelt kérdés

a Jobbik igazi arca aki kíváncsi rá nézze meg:

[link]


Megvádolták Király András hogy mit "mert" művelni fiatal korába

Gondolom ti nem jártatok egyetemi bulikra ugye?

Ugye még véletlen se ittatok haveri társaságba ugye?


képzeljétek el elárulok egy nagy titkot

bolond ballagáson mindenki annak öltözhetett be aminek akart én pl menyasszonynak másik haver transzvesztitának

na és homoszexuálisak vagyunk?

képek is készültek :$

lemondjak legyek öngyilkos? mi lesz ha munkahelyemen kiderül a sötét múltam 20 éves koromról?

elhagy a barátnőm vagy mi? ja vele is egy egyetemi bulin ismerkedtem meg...


nektek gondolom ilyen nincs mert a 4 fal között "éltek"


2010. márc. 18. 11:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%

Vonáról például ilyen képek vannak. A testőrei korábban elítélt szkinhed bűnözők.


[link]


Pörzse pedig néhány hónappal ezelőtt megütött egy helyi polgármestert egy étteremben:


[link]


Vegyétek már észre, hogy a pártotok tele van enyhén szólva hiteltelen emberekkel.

2010. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen mindegy, nagyon nem szép dolog, és valóban nem illik a Jobbikhoz. De ezt nem a Jobbik csinálta, hanem csak egy valaki. Ha valóban ő van a képeken akkor valószínűleg kizárják, ha kizárják akkor pedig igaz az, hogy Jobbik elitéli az ilyesmit pártállástól függetlenül. Szóval ezzel nem hazudnak, teljesen felesleges ezen csámcsogni. Az, hogy bekerülnek ilyen-olyan emberek is pártokba, akikről később aztán véletlenül - vagy szándékosan - kitudódnak ilyesmik, az egy dolog, bár nem túl szerencsés nekik.
2010. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

nem az a nagy büdös helyzet hogy mindenbe beleköttök amibe lehet


gondolom az mszp már külön osztályt csinált hogy kutakodjon a jobbikosok múltjába


ti meg a legkisebb hülyeségből is hegyet csináltok

úgy állítjátok be mint ha embert ölt volna


ez van a jobbik megerősödött és meg kell állítani

2010. márc. 18. 12:29
 14/23 anonim ***** válasza:

Király Andrással volt szerencsém egy évfolyamra járni a PPKE-n, és a baráti társaságát is ismertem. Én mondjuk nem jártam közös esti imára, sem Biblia-órára, de amennyire tudom, ő se nagyon. Nem is nagyon passzol a keresztény-konzervatív kirakatba.


Egyszer például fogadásból WC-papír csíkot dugott a hátsó felébe, és fogadott, hogy ha meggyújtják alulról, amíg leég, meg tud inni egy korsó sört. Amúgy nincs ezzel semmi gond, a világnak szüksége van színes egyéniségekre:), csak ezeket nehéz lesz kimagyarázni a pártban.

2010. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
na jól van hogyne.... fogadásból nem ivott hipót mondjuk?
2010. márc. 18. 12:52
 16/23 anonim ***** válasza:

Szégyelje magát, hogy szándékosan ilyen helyzetbe hozta a pártját. De legalább:

[link]

Mindenesetre ez gyorsan ment.

2010. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
"Király András, a Jobbik szóvivője a párt honlapján közölt önéletrajza szerint átlagos jobboldali fiatal. ”Az esti közös imádságok, Biblia-olvasások, a közös szentmisék, családi programok, közös élmények, a családon belüli szeretet, összefogás, ragaszkodás ébresztettek rá: életem legmeghatározóbb dolga a családom“ - írja."
2010. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

[link]


tessék sikerült tönkre tennetek egy ember életét

bár az mellékes hogy ő mit érezhet


mindegy neki már vége

2010. márc. 18. 13:10
 19/23 anonim ***** válasza:
de ha valaki egy liberális homoszexuális az oké, de a mit keresne a jobbikban, ahol mások az értékrendek?
2010. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

12:24 - "a testőrei korábban elítélt skinhead bűnözők" - ezt te találtad ki? Vagy esetleg az rtl klubon mondták? Netán a blikk írta meg?


"Pörzse pedig néhány hónappal ezelőtt megütött egy helyi polgármestert egy étteremben" - mi a bizonyíték erre az egészre? Sem egy videofelvétel, ami általában miníg készül az ilyen esetekről, sem egy fotó...?


Sajnos a média nagyon nagy szerepet játszik a jobbik lejáratásában. Az állítások 90%-t senki sem tudja megerősíteni, semmi bizonyítékot nem tud idelinkelni. A hiteles forrás mindenki számára a blikk, az rtl klub és azok a médiumok, amelyek kőkeményen le vannak zsírozva.


Ami a kérdés volt - én is elítélem, ha így történt valószínűleg tenni is fognak ellene. Ha az erkölcsije nem lett volna tiszta, be sem került volna a pártba. Mivel ezek most kerültek napvilágra, valószínűleg nem hagyják szó nélkül.

2010. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!