Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik igazi arca (válasz...

A Jobbik igazi arca (válasz az előzőre)?

Figyelt kérdés

a Jobbik igazi arca aki kíváncsi rá nézze meg:

[link]


Megvádolták Király András hogy mit "mert" művelni fiatal korába

Gondolom ti nem jártatok egyetemi bulikra ugye?

Ugye még véletlen se ittatok haveri társaságba ugye?


képzeljétek el elárulok egy nagy titkot

bolond ballagáson mindenki annak öltözhetett be aminek akart én pl menyasszonynak másik haver transzvesztitának

na és homoszexuálisak vagyunk?

képek is készültek :$

lemondjak legyek öngyilkos? mi lesz ha munkahelyemen kiderül a sötét múltam 20 éves koromról?

elhagy a barátnőm vagy mi? ja vele is egy egyetemi bulin ismerkedtem meg...


nektek gondolom ilyen nincs mert a 4 fal között "éltek"


2010. márc. 18. 11:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mellesleg elég gáz hogy itt egynéhányan nekiálltak mosdatni mondván hogy "nem is igaz, ő biztos nem ilyen".

Miért ne lenne az, ott van a képen. (A kérdező szerintem többet árt párnak mint a történet szereplője)

Én bízok benne hogy a Jobbik komolyan gondolja azt, hogy nem tesz különbséget deviáns és deviáns, bűnöző és bűnöző között, és ezt remélem be is tarjta majd a választások után is. De a legnagyobb gyengéjük pont ez hogy nem tudják kiszűrni az ilyen beépülőket. Mert mégis mint gondolt bandi amikor szándékosan lefotóztatta magát, szándékosan kirívó helyzetben, és szándékosan feltette az internetre, hogy mit fognak szólni az emberek? És szándékosan teljesen mást ír az önéletrajzába. Hogy majd ezért megtapsolják, vagy hogy inkább árt vele a Jobbiknak? Vagy bele se gondolt? Vagy esetleg ez az egész is szándékos volt?

2010. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

"de ha valaki egy liberális homoszexuális az oké, de a mit keresne a jobbikban, ahol mások az értékrendek?"


látod már nem keres semmit mert önként lemondott

2010. márc. 18. 13:46
 23/23 anonim ***** válasza:
Mar vartam, hogy mikor kezdodik az a lépés, mikor mar nem lehet hallgatni a Jobbik létezésérol, és céljairol, és kezdik keresni a mondvacsinalt hibakat benne...
2010. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!