Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavazzak április 11-én?

Kire szavazzak április 11-én?

Figyelt kérdés
Először szavazó vagyok, annyira egyik párt programja sem tetszik. Győzzetek meg. =)
2010. ápr. 6. 14:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Írd be itt a keresőbe a kérdésedet, és ha a 125 válasz átgondolása után se tudod, akkor kérdezz újra!
2010. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

ma 15:16

köszi, akkor Fideszre fogok szavazni, mert a Jobbikat már előzőleg kizártam.

2010. ápr. 6. 15:43
 13/27 anonim válasza:
47%
kedves előszőr szavazó! Válaszd a Civil Mozgalmat, amelyről nem véletlenül mindenhol nagyon kevés szó esik. Ők minket az egyszerű embereket képviselnek, és a mi érdekeinket akarják érvényre juttatni a parlamentben. Ezért is nem túl népszerűek! Olvasd el a honlapjukat www.civilmozgalom.hu. Ez az igazi helyes döntés egy civilnek!
2010. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 15:43

Nézd meg a Civil Mozgalmat.

2010. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

Eleinte én is arra gondoltam, hogy egy f*szt fogok rajzolni a szavazó lapra, de rájöttem, hogy azzal is szavazok... Én már csak azért szavazok a Jobbikra, mert a bolognai rendszer igenis rossz, el kell törölni, elvárom, hogy színvonalasabb oktatásban legyen részem, és megbízható vizsgajavítást szeretnék, és nem protekció szerint (mert manapság ez a divat az egyetemeken), és szeretném, ha újra világszínvonalú lenne nálunk a felsőoktatás :)


20/F, joghallgató

2010. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
36%
Ha a Jobbikot kizártad akkor marad a Fidesz. Vona Gábor is megmondta hogy a Fidesz 1998-2002-es hatalma alatt lépett előre legtöbbet az ország az elmúlt 20 évben + ő is volt Fideszes. (Ahogy volt régen Jobbik + Fidesz koalíció is :) ) Csak utána a Jobbik a szemükben túl radikálissá vált és mindennemű kölcsönösséget kizártak velük. Bár a családom és ismerőseim egy része a Jobbikra szavaz majd, te tedd a voksod a Fideszre :)
2010. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Tényleg a média által tarkított zagyvaságok miatt nem szavaztok a jobbikra!Akkor tényleg megérdemeljük a sorsunkat!Csak is azért akarja az mszpé-fidesz tönkre vágni feloszlatni legyalázni a Jobbikot, mert innentől vége lenne fény derülne a politikai bűnözésre, amiből ezek milliárdokat osztogatták szét,és ezzel magukat meg a bűnözőket támogatták ugyan csak!

Persze Orbán biztosan tenni fog valami jót is a nemzetnek "legalább az egyik lábunkat kiemeli a szarból", mert nyomás alatt lesz a választások után, de nem hiszem hogy ez megoldaná ezt a globális problémát amit teremtettek jó pár év alatt ezek! Szerintem olyan párt kéne jöjjön aki nem osztogatta a nemzeti vagyont karöltve egymás között, és akiknek a bőrét még nem vették meg kilóra a kis családjával együtt!

Ezek a parlamenti pártok már réges-régen megtehették volna hogy változtassanak bár min. Hiszen országunk látványosan már elég régóta lefelé csúszik a lejtőn, és ezt látniuk kellett volna a százmillióktól elvakult politikai elitnek. Talán akkor nem jutunk el idáig. Innen nehéz lesz talpra állítani egy országot főleg ennyi sok-sok birka emberrel(tisztelet a kivételnek)! Remélem sikerült elgondolkodtatni, mert azért ezek csak nagyobb bűnök mint a Jobbik kreált piti ügyei! Persze nem mondom engem is felháborítanak a hírek, de ezért nem fordítok hátat egy olyan pártnak akiket még nem engedtek bizonyítani!Most megtehetnék, és nem irigyelném őket!

2010. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ha a Jobbik nyer akkor se lesz diplomád, ha hülye/lusta vagy, ha pedig értesz hozzá és a szorgalmad is megvan meg lehet szerezni a diplomát, sőt, jó jegyeket is lehet szerezni.

Azt pedig felejtsd el, hogy az oktatás színvonalán múlik, hogy milyen szakember leszel. Csakis RAJTAD múlik! Akármilyen oktatást ki lehet bekkelni épphogy, hogy meglegyen a papír vagy hozzá lehet állni úgy, hogy komolyan veszed, tudod, hogy rajtad múlik és nem az új kormányzattól várod, hogy majd megoldják, hogy tanulás nélkül is okos ügyes szép legyél színötös diplomával...

Még szerencse, hogy az ilyen hozzáállású emberek jogra járnak és nem ők lesznek a jövő orvosai, mérnökei...

2010. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem látom, hogy a jobbikos hozzászóló miként beszélt arról, hogy munka nélkül akarna diplomát. Ne csúsztass, légy szíves.
2010. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Persze, szerinte a jelenlegi oktatás rossz és protekció alapján osztják a jegyeket. Ha ő részesül a "protekcióból" és rosszabb jegyeket, szigorúbb értékelést akar, akkor a világ legnagyobb balekja (lásd előző érvelésem: rossz oktatás mellett is lehet valakiből kiváló szakember, pláne jogi szférában), ha viszont ő kapja a rossz jegyeket, akkor tanulni kéne és nem a rendszerre/kormányra/protekcióra fogni.
2010. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!