Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavazzak április 11-én?

Kire szavazzak április 11-én?

Figyelt kérdés
Először szavazó vagyok, annyira egyik párt programja sem tetszik. Győzzetek meg. =)
2010. ápr. 6. 14:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hallgass a szivedre, szavazz a Fideszre :)
2010. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

17:48


Te ezek szerint nem tudod, hogy mi folyik ma az egyetemeken... Tudod, hogy miért van annyi hozzá nem értő jogász az országban? Mert a legtöbbjük protekcióval szerzi a diplomáját, úgy, hogy még azt sem tudja elmondani, hogy mi az a jog :D A mi példánk erre a legjobb; olyanok buktak meg az első vizsgán, akik tényleg tudták az anyagot - köztük én is -, persze ezt szóbelin tudtuk is bizonyítani, és olyanok kaptak kettest meg HÁRMAST, akik a legalapvetőbb fogalmakat nem tudták, alig írtak valamit a papírra, és még maguk is csodálkoztak. Én elhiszem, hogy régebben elég volt csak tanulni ahhoz, hogy summa cum laude tanuló legyen az illető, de most már sajnos ahhoz már kell protekció, és hogyha még lány is, akkor le is kell azért sz*pni a tanárt...

2010. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ezek szerint BINGO, kitaláltam, merről fúj a szél, szegény szerencsétlen mindent tudó, de mégis a színvonaltalan bolognai rendszerben vizsgát letenni sem képes jobbikos.


Tipp a következő félévre: megbuktatott a tanár, szóval biztos, hogy libsi, úgyhogy meleg is, szóval fiúként is lesz*phatod a jobb jegyért! ;-)

2010. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

17.57:a szívedre,hosszú í.

Ezek az értelmiségiek már a helyesírást is csak elméletben tudják?

2010. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Dávid ***** válasza:

Fidesz: 4éves kormányzásakor nőtt a gazdaság, alacsony munkanélküliség volt, de most csak ígérget mesés adócsökkentésről


LMP: összevissza fecsegés, azt mondja, amit mindenki hallani akar,ráadásul a cigánykérdést még több segéllyel oldaná meg


Jobbik: cigánykérdés szerinte (legalább egy párt szerint!) hangsúlyos, ám az ország bajaiért szerinte a zsidók, multik, melegek a felelősek, ami elrettenti a befektetőket és aligha igaz


MDF: nem ígérget, csak a gazdaságra összpontosít,kisebbségi programja nemigen van


MSZP: ööűűűű

2010. ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
00.387:mondjuk fogadjuk már el,hogy nem a cigányasszony tette romba a gazdaságot a havi 100000-es segélyével(ebbe bent van a családi is,mondjuk 3-4 gyermek esetén-hány havit kellene összegyüjteni hogy megtelljen a nokiás-doboz?),hanem azok akik egyegyetlenegy alkalommal lopnak több tízmilliókat...és sok ilyen alkalom van...
2010. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves kérdező figyeld a pártok megnyilatkozásait, menj el néhány lakossági fórumra és olvasd el a pártok programját. Én ezeket összevetve szimpatizálok a Jobbikkal.


Kedves utolsó, azért ne legyünk demagógok, mert az a néhány nokiás doboz nagyon sokat ártott, de közel sem az okozza a legnagyobb gondot. Igen nagyon sok nokiás doboz van még szerte az országban, ezek vitathatatlanul elképesztő károkat okozzanak, de az élősködők tömegei is...

2010. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!