Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem félelmetes még mindig a...

Nem félelmetes még mindig a fidesz 44% a biztos szavazók körében?

Figyelt kérdés
Szerintem durva, ennyi mutyi után. Mit sugall ez nektek? Ki az, aki még ezekre szavaz?! 2014-ben egyáltalán ki szavazott rájuk?

2016. nov. 7. 08:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

A magyaroknak a mutyi példaértékű tett.

A "tökös, életrevaló, magyar leginy megszerzi magának a pénzt", amire szüksége van.

2016. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
A gazdagok hidegvérű érdekből őket támogatják, plusz ott van a népnemzethy-keresztyén jobbágyhorda, ami a végletekig fanatizált.
2016. nov. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
8%
Ez jó hír 44% igazi magyarok.
2016. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Ezek szerint az országban az a felfogás került előtérbe hogy ha szükséged van valamire akkor vedd el. Például mutyival, csalással, kizsákmányolással, kötelezővé tett díjfizetésekkel, stb. Ezt teszi a nemi erőszakot elkövető is, vagyis nem közös megegyezéssel esik egymásnak a pár hanem az erőszaktevő önhatalmúlag elveszi azt amire szerinte szüksége van. Ha tényleg ilyen a magyarok 44 %-a akkor szégyellem hogy magyar vagyok.
2016. nov. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
48%
Először is valami forrást, ha lehet..
2016. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
9%
Ez nem a Fideszről szól, hanem a választók intelligenciájáról. Csak nézd meg a korábbi szavazásokat. Az MSZP osztogatott, a Fidesz rezsit csökkentett, most megvédi az országot a bevándorlóktól. Ezek simán felülírják a mutyikat, a magyarellenességet, a kivándorlást, az államadósságot, mindent az emberek számára. Ez a 44% ugyanazon a szellemi színvonalon áll, mint pl. a korábbi MSZP-s 52% 1994-ben.
2016. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
6%

De kire szavazzanak az emberek? A legtöbbek szemében a Fidesz csak a legkisebb rossz, maximum azért szavaznak rájuk.


Kire szavazzanak? A Jobbikra? A ballibsi pártokra? Nyilván nem nagyon.

2016. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Magyarországon 44 embert nem tudsz összeszedni aki a fideszt támogatná, nemhogy 44 százalékot.
2016. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8%
Én is a fideszre szavaztam de nem azért mert mindennel egyetértek amit csinálnak. A legkissebb rossz így gondoltam. Persze hőbölögnek itt sokan de mondjanak már a mostani palettáról egy olyan ellenzéki pártot akire nyugodt szívvel szavazhatnék. Alig várom már hogy egy normális jobboldali párt létrejöjjön hogy rájuk szavazzak dehát nem jön. A baloldali kínálaton végignézek és nem tudomsírjak vagy nevessek. Már veszekednek és nem egyeznek egymással két évvel a választás előtt. A jobbikra nem szavazok és az lmp-re se.
2016. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

"Én is a fideszre szavaztam de nem azért mert mindennel egyetértek amit csinálnak. A legkissebb rossz így gondoltam."


Hagyjuk már ezt a vacak dumát.


Ennyire fáj beismerni hogy felültél a 2006-tól kezdődő uszításnak,hogy a haza nem lehet ellenzékben,a szocik így meg úgy lopnak,aztán elmentél rájuk szavazni 2010-ben,mert majd ők elhozzák a nagy megváltást?Csak aztán mégsem.


Éppeszű ember 2010 előtt is pontosan tudta hogy mi lesz a következménye ennek a bandának,de aki jóhiszeműen bedőlt nekik,de ennek ellenére éppeszű,az már 2011-ben is tudhatta hogy ez fatális hiba volt.

2016. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!