Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem félelmetes még mindig a...

Nem félelmetes még mindig a fidesz 44% a biztos szavazók körében?

Figyelt kérdés
Szerintem durva, ennyi mutyi után. Mit sugall ez nektek? Ki az, aki még ezekre szavaz?! 2014-ben egyáltalán ki szavazott rájuk?

2016. nov. 7. 08:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%

Kire szavazzanak[...] ballibsi pártokra?

Elárulná már valaki végre nekem, hogy mi is a baj a ballisi pártokkal konkrétan? És hogy mennyivel, és miért rosszabb az a Fidesznél, mert erre se tudok rájönni.

2016. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
17%
Ha itt éltél az utóbbi 20 évben, tudnod kell. Ha mégsem tudod, hülye vagy. Ha viszont hülye vagy, felesleges lenne energiát pazarolni a felvilágosításodra.
2016. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Akiknek nincsenek igazán érveik, azok szoktak személyeskedni. Tudomásul veszem, hogy neked nincsenek érveid, de akkor kár volt írnod.


Esetleg van más, hasznosabb hozzászólás?

Netán kezdhetnétek azzal is, hogy definiáljátok a ballibsi szót, mert azt tapasztalom, hogy szitokszóként használják a legtöbben, így pedig a (politikai) retorikai kultúra kb. 0-ra csökken.


Egyesek nem kevés energiát fektettek egyébként bele, hogy így szisztematikusan leépítsék a politikai kultúrát. Így elég indulatokat gerjeszteni, és máris úgy fütyül a nép, ahogy ők akarják, nem kell teljesíteni, felelőtlenség esetén nincs számonkérés, stb. Végül is bejött, de hogy VALÓJÁBAN ez mennyire van az ország hasznára, az más kérdés.

2016. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én borsodban élek,hidd el tudom milyenek a cigányok,és mégsem vagyok rasszista..
2016. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#23.


Lásd: #22.


(Minden egyéb falra hányt borsó lenne.)

2016. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy engem nem tudnátok meggyőzni, ebben a szempontból lehet, hogy falra hányt borsó lenne.

Viszont kíváncsi lennék, hogy milyen logika szerint gondolkoztok, HA EGYÁLTALÁN gondolkoztok.


A "ballibskik" (szerintem nevezzük inkább MSZP, SZDSZ-nek, mert az ő korukban alakult ki ez a szóösszetétel, és használták szitokszóként. Amivel csak annyi a baj, hogy a tárgyilagos gondolkodást homályosítja, és a jutunk el odáig, hogy egy vitában az érvek, tények cáfolatok ütköztetése helyett elég lesz annyi, hogy van egy "falrahánytborsó kártyám", így mentesülni lehet az agyhasználattól.


Én egyrészt nem mondom, hogy ők tökéletesek voltak, nem vagyok ennek a két pártnak a híve. viszont összehasonlítom a Fidesszel, és azt látom, hogy fényévekkel jobbak. Ezért szeretném, ha elmondanátok, hogy ti hogy is vagytok ezzel.


Ha ez nem hatott, akkor valóban falra hányt borsó, de ez nem az én (vagy a "ballibsi"-k szégyene(m), hanem azoké, akik ezzel "érvelnek", mert csak így tudnak. Persze mondják, hogy tudnának, ha akarnának, csak hát nem akarnak... :D

2016. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!