Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Vona Gábor Gárda-egyenruhában akarja letenni a parlamenti esküt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:

22:23


Mért szerinted a Gárda elleni vádak koholtak? Na ne nevettess már....

2010. ápr. 29. 22:27
 22/74 BlackSword ***** válasza:
40%

ma 22:23!

Miért lenne nemzetellenes az az ítélet amely beszüntette a gárdát?

Szerintem szégyen gyalázat amire készül... És ti ezt az embert akartátok miniszterelnöknek... Az ember esze megáll... A Parlamentben nincs egyenruha (sok más országgal ellentétben) de kötelező az öltöny... Ez nem kedv kérdése, hanem protokoll... Ezt talán el kéne fogadni...

2010. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:

22:25


Édesanyám tanár, édesapám gyárban dolgozik, nem mondhatnám hogy jó anyagi körülmények között nőttem fel, mégsem a Jobbikban látom Magyarország jövőjét...


A közönséges megnyilvánulás pedig csak téged minősít.....

2010. ápr. 29. 22:29
 24/74 anonim ***** válasza:
64%

a gárda és a ruha betiltásán vitázhatnánk.


de inkább azt kérdezném meg, hogy nem sül le a mocskos pofátokról a bőr hazudozni? mellényben megy be, nem teljes egyenruhában. És ezt nem tiltja a törvény. ennyi.


überszánalom, hogy erre veritek a f.rkatokat, hogy a hazugságokon dörzsölitek a mancsotokat, hogy jujj mekkora bajba kerül majd.... szánalom...

2010. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
78%
Csak én azt nem értem, hogy a nagy Jobbik-ellenesek miért aggódnak ennyiért a Gáborért... :)
2010. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
53%

Mit gondolok róla? Azt, hogy ki a túró az a Vona (Zázrivecz) Gábor? És miért kell neki feltűnősködni? Mit remél ettől? Tudja, hogy a Jobbikosokon kívül nagyon senkit sem hat meg? Szerintem nem.


Felőlem bármiben leteheti az esküt. Engem annyira nem érdekel ez az ember. Mint ha ott se lenne.

2010. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
44%

"a gárda és a ruha betiltásán vitázhatnánk"


Minden bírósági ítéleten lehet vitázni csak az hová vezet?

2010. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező szerinted mi alapján tiltották be a Gárdát? És ha már tényleg a jognál tartunk, az Új Magyar Gárda még nincs betiltva, ahogy a szimpla mellény sem. Egyébként "tüntetésként" veszi fel a mellényt, a gárda jogtalan betiltása ellen tiltakozik.


Bár igazából úgysincs értelme bármiféle tüntetésnek, mert ahogy Gyurcsány mondaná: "majd megunják..."

2010. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
100%

"Minden bírósági ítéleten lehet vitázni csak az hová vezet?"


nem minden bírósági ítélet sért alapvető emberi jogokat.

2010. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
42%

> Szerintem szégyen gyalázat amire készül... És ti ezt az embert akartátok miniszterelnöknek...


Eegen, számtalan bűncselekmény, csalás gyanúsítottja, ráadásul gyanúsan lett milliárdos, szavahihetetlen, az igéreteit rendre megszegő maffiózó pojáca.


Befejeztem, agymosott szánalmak.

2010. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!