Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Vona Gábor Gárda-egyenruhában akarja letenni a parlamenti esküt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
Helyeslem én is. Különben sem értem, hogy milyen dolog az, hogy azt nevezik szélső jobboldalinak és szélsőséges embernek, aki ízig vérig Magyar. És akinek a nemzeti színű zászló mindennél többet ér. Ő, csak attól szeretné megóvni 1100 esztendős hőn szeretett hazáját, hogy trianon után még több földet vegyenek el tőlünk, holmi külföldi multinacionális tőkével rendelkező, és a kis emberek érzelmeit úgymond a kert végébe elásó zsé bérencek. Egyszerű ember aki csak bemegy a munkába meg hazajön, nem is gondolná, hogy mennyi izraeli él itt az országban. Én a vendéglátásban dolgoztam az 5.kerben. El se hinnétek mi van ott. Magyar ember alig. Ha vaéaki ez ellen küzd. Értetek! Akkor nem értem miért nem ébredtek már fel MAGYAROK! Én nem vagyok sem gárdista, sem holokauszttagadó. De ha Vona szélső jobboldali, akkor Petőfi és az 56-os szabadságharc hősei is azok voltak. Mégis megemlékezik egy olyan ország róluk, ahol az emberek nagytöbbsége ellen érzéssel gondol a szélsőjobboldali gondolkodásra. Pedig Petőfiék is utálták az osztrákokat, valamint 1956 hősei pedig az oroszokat. Pedig a mai napig ünnepeljük őket. Különben meg abban megy amibe, akar. Demokrácia van. De meddig? Itt a "viktoriánus" korszak. Ha a zsidóknak mevolt a holokausztjuk, akkor minen népnek megvolt a maga holokausztja. Nektek is MAGYAROK!
2010. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:

És mit értek az alatt hogy nekünk is meg volt a magunk holokausztja?na elmagyarázom a gyengébb agyuak kedvéért.

Itt voltak a Tatárok puszitás halált hagytak maguk után és Magyar emberek vérét onották.Itt voltak a Törökök ők is ugyanez.Aztán az osztrákok szintén valamint legutolsó sorban a Ruszkik.És 65 év után van ezeknek a pofájukon bőr hogy még ilyen hosszu idő után is pereket inditanak ellenünk illetve egy Magyar állami cég ellen és akkora pénzt követelni amibe az egész ország belepusztulna.Őket is perelhetné Palesztina mindenért amit velük tettek.Kaptak puszira egy országot és még van pofájuk ennyi idő után is pereskedni és háborogni.Na mi is akkor pereljünk minden olyan nemzetet akik eddig élősködtek és Magyar embereket öltek mig itt voltak földünkön.


Szebb Jövöt!

2010. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
Hát,mivel mással nem tudnak dicsekedni, valami szánalom kell, hogy figyeljenek rá!Hihetetlen nagy kaland...Viszont bunkó!Mert az alap etikai kódexet nem tartja be:)
2010. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
Azért azt tedd hozzá hogy az ilyen perek nagy részét kiröhögi a bíróság. De ettől függetlenül szebb jövőt!:)
2010. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!