Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Vona Gábor Gárda-egyenruhában akarja letenni a parlamenti esküt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
56%
persze, ha a jobbikot elítéljük, akkor már agymosott zombik vagyunk, viszont aki a jobbik tanait követi, az tudja a szent igazságat...
2010. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon jól lehet tudni, hogy ki irányítja a bíróságot és a politikát is a háttérből. Ugye holokauszt tagadás törvény, stb. Aki ezt nem veszi észre az vak, annak nem adok a véleményére. A Gárda sose csinált semmilyen törvénybe ütközőt, csak a zűrzavarból profitálók érdekeit sértették. Egyértelmű, hogy a nagy fasiszta hatalom (mert a mai hatalmon lévők a valódi fasiszták) betiltja. Az viszont már sok, hogy az egyenruhára emlékeztető öltözéket (ami konkrétan a magyar ünnepi öltözék) is büntethetőve teszik egyúttal, és ezt vigyorogva jelenti be egy f@szkalap a telaviv1-en. Ez már nyílt támadás, provokáció. Épelméjű embereknek már rég leesett, hányadán állunk, kik is ülnek valójában a parlamentben, ki is irányítja a bábukat. Akinek nem esett le ezek után sem, az vagy nagyon hülye, vagy csak úgy tesz. A véleményükre nem adok.


Legelső válaszoló: Majd biztos Orbán meg fogja büntetni :)))) Ki ő szerinted mégis? A királybíró? Ilyenek minek írkálnak ide egyáltalán :P

2010. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
88%

"holokauszt tagadás törvény,"


Még azt se tudod hogy a világ sok országában van?

2010. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
61%
Jobbik tanait. :) Mesélj nekem a Jobbik tanairól.
2010. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki egyetlen egy törvénysértő akciót tud nekem mondani amit a Gárda követett el, esküszöm 4 év múlva a Fideszre szavazok.
2010. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
80%

én tudok:)


<humor>

most olvastam, hogy bementek egy kisvárosban a cigányok utcájába. jogvédők tiltakoztak is miatta. jogos nem?

</humor>

2010. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
90%
Ja, én is hallottam hasonlót. Kocsival behajtottak egy cigánytelepre, és megfélemlítő, rasszista szavakat ordibáltak: "Munka, erkölcs, becsület"
2010. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
94%
cserébe a szegény ártatlan cigányok baltával támadtak nekik és széjjelverték a kocsit. megvertek egy nőt is. de az az igazán furcsa, hogy még a jobbik ellenes média sem számolt be arról, hogy a gárda cigányt támadott volna meg cserébe, vagy, hogy visszaütött volna.
2010. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
69%

"Még azt se tudod hogy a világ sok országában van?"


Még azt se tudod hogy a világ sok országában ugyanolyan álelitek, helytartó kormányok vannak mint a miénkben? Szerinted mégis kinek tartozik az a sok eladósított ország?

2010. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
66%

22:33 - "Mit gondolok róla? Azt, hogy ki a túró az a Vona (Zázrivecz) Gábor? És miért kell neki feltűnősködni? Mit remél ettől? Tudja, hogy a Jobbikosokon kívül nagyon senkit sem hat meg? Szerintem nem.


Felőlem bármiben leteheti az esküt. Engem annyira nem érdekel ez az ember. Mint ha ott se lenne."


1. Nem feltűnősködik, csak betartja amit ígér

2. Ha nem hatna meg senkit, nem válaszoltál volna a kérdésre, sőt, a kérdést sem írták volna ki


A Magyar Gárdát beszüntették. Az Új Magyar Gárdát NEM!


Egy fekete mellény viseletét nem lehet beszüntetni! Az Új Magyar Gárda mellényén olyan jelkép van, ami a parlament épületén is szerepel. Ha betiltják, át lehet szépen vésni a parlament épületét is!

2010. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!