Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt hátráltatja...

Melyik párt hátráltatja legkevésbé a gyermektelen személyeket?

Figyelt kérdés

Elkezdtek kampányolni a pártok pár napja. Az érdekelne, melyik az a párt, amelyik legkevésbé hátráltatja a gyermeket nem vállaló egyéneket? Az lényegtelen, hogy egyedül álló vagy párban vannak és nincs gyerekük, illetve az sem fontos, hogy biológiailag alkalmatlan, vagy csak instant nem akar.

Az ilyen szingli adó kitalálók ellenire gondolok.



2017. ápr. 10. 17:27
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Szerintem van OEP által finanszírozott lombik program, nem?
2017. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
74%
"Volt egy ilyen tervezet kb 2 éve (már mint gyermektelenségi adó), de semelyik kormány nem vezetné be mert ezért a fejét vennék. " Ember gondolkozz már. Ha én több adót fizetek, mert nincs gyerekem, akkor az nem gyermektelenségi adó?... Az a pénz nekem is jól jött volna, sok mindent tudtam volna belőle venni...
2017. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Ember !


Egy gyerek felnevelése alaphangon 60-80 millió forint.

Plusz rezsi meg kaja mivel te tartod el átlag 20 éves koráig.

Tehát a matematika szabályai szerint egy gyerek felnevelése úgy 1 Ferrari 360 Challenge Stradale- ára.


Én nem sírnék a helyedben. Mer az összes gyerekes ismerősömnek kb soha semmire nincs pénze. Se ideje se energiája. Nekem van mind.

Ha ennek az az ára h levonnak tőlem havi 10-en X E-t.


Vonjanak, felső fokú képesítéssel (mivel gyerek helyett én képeztem magam) 160 +-os fizúval hol érdekel ?

Ha meg nyugger leszek majd én tartom a zsebemet.

2017. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
64%

"Plusz rezsi meg kaja mivel te tartod el átlag 20 éves koráig.

Tehát a matematika szabályai szerint egy gyerek felnevelése úgy 1 Ferrari 360 Challenge Stradale- ára.


Én nem sírnék a helyedben. Mer az összes gyerekes ismerősömnek kb soha semmire nincs pénze. Se ideje se energiája. "

A semmire nem kell gyereket vállalni... Milyen szülő az aki az éppen aktuális kormány segélyeiből eteti a gyerekét? Ha jön egy normális kormány, amelyik kiigazítja az adórendszert, akkor mit fognak csinálni? Éhezni? Mondjuk, most már lesz*rom mert hála istennek már nem mao-ra adózok.

2017. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
82%

És kit érdekel,hogy mennyi egy gyerek felnevelése?

Elvileg azért vállal gyereket,mert az teszi boldoggá.


Na már most,aki nagy családot akar,az dolgozzon többet és ne azt várja,hogy mások dobják össze neki a 3. vagy sokadik gyerekre valót.


Tudod 3 szobás lakást sem veszünk,ha 1 szobásra sem futja.

Ha nem tudsz önerőből felnevelni egy gyereket,akkor nem kell gyereket vállalni.

Kérj több fizetést a munkahelyeden,ha kevesled a fizetésedet,és ne az adófizetőktől várd el,hogy téged támogassanak,mert neked gyereked van.


Arról senki nem tehet,hogy megszületik,arról viszont dönthetünk,hogy akarunk e gyereket,és ha igen mennyit.

Szóval,ha sok gyereket akar az ember dolgozzon meg érte,ne másoktól várja el,hogy összedobják neki a rávalót.


Ma már ott tartunk,hogy egy egyedülálló semmire nem tud haladni,mert annyira sz-rrá vannak adóztatva,pont az ilyenek miatt,akiknek odaadják az általa megdolgozott javak bizonyos részét.

2017. ápr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
96%

Nézd a nyugdíjt is kifejezetten a gyerekesek miatt találták ki.

Az egyedülállót,ha nem adóztatnák rommá,akkor félre is tudna tenni öreg éveire,mert önmagát képes eltartani.


Globalizált világban élünk,az Unió tagjaiként gond nélkül dolgozhatunk másik eu-s országban,tehát az,hogy ma te gyereket vállalsz semmi garancia arra,hogy majd itt fog adót fizetni,sőt egyre kisebb az esélye.


Pontosan azért ilyen nagy a kivándorlás is,mert a középkorú nagycsaládok mindent megkapnak ingyen az életüket kezdő fiatalok meg kénytelenek elmenni innen...

2017. ápr. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
18%

Érdekelne, hogy a "gyermektelen személyek" életének mi az értelme? Mivel indolják, igazolják, hogy érdemes élniük, hogy számít, számított valamit, hogy egyáltalán megszülettek, felnőttek?

Egy láncnak a láncszemei, ami előre nem kapcsolódik csak hátra.


Az életnek az a rendje, hogy nagy valószínűséggel talál olyan párt magának mindenki, hogy pont azzal a másik személlyel boldog lesz, és annak része -felnőtt személyiségel esetén-, hogy utóduk legyen folytatódjon az életük valaki másban.


A biológiában is azt tartjuk önálló életnek, életképességnek, ha az egyed szaporodik. Akkor a szaporodást visszautasító emberekkel valami baj van, biológiailag, vagy pszichológiailag; már elnézést kérek. Ezt fejezzük ki közgazdaságilag.

2017. ápr. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
76%
17#: Hagyjuk már a süket dumát. Mindenki akar gyereket, csak tudod ahhoz idő kell. Nem mindenki olyan igénytelen, hogy az első repedtsarkút teherbe ejti, aztán gyártja sorba a gyerekeket, mert juj ez a biológia. Fel kellene fogni, hogy egy gyerekhez biztos egzisztencia kell, amit lehetetlen elérni, ha a gyermekteleneket rommá szopatják.
2017. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
83%

#17

"Érdekelne, hogy a "gyermektelen személyek" életének mi az értelme? Mivel indolják, igazolják, hogy érdemes élniük, hogy számít, számított valamit, hogy egyáltalán megszülettek, felnőttek?"

Az élet, mint olyan, értelem nélküli. Ennél fogva ennek a szaporítása is értelmetlen. L'art pour l'art...

(ráadásul kártékony is az egész élővilágra nézve!)


"Az életnek az a rendje"

És azért szaporodtunk el mérhetetlenül ezen a bolygón, mert mindig akadt valaki, akik benyalják ezt a baromságot.


"A biológiában is azt tartjuk önálló életnek, életképességnek, ha az egyed szaporodik."

Ülj le fiam, egyes. Nyisd ki az általános iskolai bioszkönyveidet újra.


"Akkor a szaporodást visszautasító emberekkel valami baj van, biológiailag, vagy pszichológiailag; már elnézést kérek."

Rendben, elnézem, hogy buta vagy. A szaporodást visszautasító emberek azok, akik ezzel a döntésükkel is bizonyítják, hogy kiemelkedtek az állatvilágból, és nem egy csótány színvonalán fut a programjuk.

2017. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
95%

"És kit érdekel,hogy mennyi egy gyerek felnevelése?

Elvileg azért vállal gyereket,mert az teszi boldoggá. "


Igen diktatúrában is pont így gondolkodnak aki nem akar "boldog lenni" attól amitől a többség. Azt elüldözik vagy elpusztítják. Szómórú h egyesek még mindig ezen a szinten vannak. Inkább tanulni kéne szaporodás helyett.


"Érdekelne, hogy a "gyermektelen személyek" életének mi az értelme? Mivel indolják, igazolják, hogy érdemes élniük"


Mondjuk azzal h gond nélkül beutazhatom a világot.

És jóval kevesebb a kompromisszum mint családos társaimnál. Meg több pénz jut mindenre.


"Akkor a szaporodást visszautasító emberekkel valami baj van, biológiailag, vagy pszichológiailag".


Nincs velük semmi baj csak v ki eljutott már arra s szintre h nem a szex meg a kaja élteti. Elméletben ezért gondolkodó lény az ember és nem egy állat akit az ösztönei irányítanak.


Egyébként mondanék néhány gyerektelen "pszichopatát".

Aki amúgy szerintem jobbá tette a világot.

Isaac Newton

Nikola Tesla

Szapphó

Wolfgang Amadeus Mozart

J. Edgar Hoover


"Természetesen" ők mind örültek voltak.

Mert csak a gyerek számít semmi más.

2017. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!