Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki szerinted magyarországon a...

Ki szerinted magyarországon a legmegfelelöbb politikus, kit szeretnétek?

Figyelt kérdés

Kiváncsiságból hogy ti mitgondoltok ki lenne a legjobb ember akit miniszterelnöknek szeretnétek,


Én Gyurcsányt :DDD ö legalább kimonta hogy nem csináltak semmit, nincs vele baj jó ember szerintem.


2010. máj. 17. 19:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Pontosítok, Gyurcsány lebukott. Azt egy zárt szoci-ülésen mondta el. Egyébként Gaudi-Nagy.
2010. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

ok ok

igen én is tudom :D hogy lebukot csak mondtam hogy legalább kimonta :D



kösz a választ

2010. máj. 17. 20:03
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
Amíg nem ér véget a válság,és nem indul meg a gazdaság,addig Bajnait.
2010. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

igy van ööö nagyot nőt a szivemben :DDD

ö a másik kedvenc még a fizetését se vette fel remek ember.

2010. máj. 17. 20:04
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

Ameddig nincs érzékelhető növekedés a világgazdaságban, egy ötvenes, kopaszodó, szürke öltönyt viselő közgazdászt, akine még a nevét sem jegyezném, meg, lehetőleg egy, a legszigorúbb értelemben vett ideológiailag teljesen semleges szakértői brigáddal, akik azt tennék, amit kell.

Ha normális lenne a helyzet, akkor egy hiteles, liberális politikust, csak kár, hogy Árpi Bácsi már öreg, más meg nehezen jöhet szóba.

2010. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%

Én is bírtam egy ideig Bajnait, csöndben csinálta a dolgát, és azt jól is. Ő mondjuk megfelelő lett volna továbbra is...


Viszont amikor lesüllyedt óvodás szinte az alakulóülésen, és ócsárolta Vonát és az egész Jobbikot, nah ott óriásit zuhant a szememben. Egy gerinctelen alak.


Jelenleg nem tudom ki lenne a legalkalmasabb. Megvárom, hogy a Jobbik mit fog alakítani, mert a többi párt közül nincs megfelelő ember.

2010. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%

ja, nem vették fel a fizetésüket, mert már loptak eleget.

Nehogy má'x@ros hatszázezret vegyen fel, mikor többszáz millát rejt a páncélszekrény. Többszörösen felvették már előre a fizetésüket, nem kell őket fényezni.

2010. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
nincs olyan, hogy legmegfelelőbb politikus, mert nem lehet a jobb és balodaldnak egyszerre megfelelni.
2010. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
Lenin
2010. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább a Hakapeci Maki
2010. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!