Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki szerinted magyarországon a...

Ki szerinted magyarországon a legmegfelelöbb politikus, kit szeretnétek?

Figyelt kérdés

Kiváncsiságból hogy ti mitgondoltok ki lenne a legjobb ember akit miniszterelnöknek szeretnétek,


Én Gyurcsányt :DDD ö legalább kimonta hogy nem csináltak semmit, nincs vele baj jó ember szerintem.


2010. máj. 17. 19:54
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

:DDDDDDD

egy hatalmas nagy komunista vagyok hát ilyet istenem :DDDDD

az igen

Hát nem tudom hogy te ki vagy de simán az vagyok az hát persze hogy komunista vagyok :DDDDD


Akik a fideszre szavaztak véleményem szerint azok már megbánták, de nem is ez a lényeg hanem a fideszt ahogy nézük ott is az van ,a rendőröknek növelik a fizetésüket stb. oszd meg és uralkodj téma jöhetne fel erre.Meg olyan kormányt akkar kiépíteni aminek a legföbb célja a biztonság , nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de hiába rak minden utcába rendőrt, akkor is lesznek büntények, stb

de nem is az hanem az , hogy őőő nem ép ezt igérte , hanem azt , hogy a gazdaságot fogja feljebb huzni , ezt nem lehet látni, és nem is ezzel kezdi, szerintem elsőnek a gazdaság és utána a többi. Vagy azok akik elveszteték a munkájukat és utána elárverezik a házukat .

2010. máj. 20. 18:18
 22/26 anonim válasza:
A legjobb az lenne ha mindegyik politikus pár millio fizetését kicsit lejjebb vinnék, hiszen abbol is meg tudnak élni.
2010. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
89-ben kellett volna rendet tenni!Akkor nem itt tartanánk!Az összes kommunistával azt kellett volna csinálni mint Ceaușescuval!
2010. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Utolsó, igazad van. Gyurcsányt ki kéne végezni például. Bajnai is egy elég nagy gazember, ne legyetek naivak. A jelen politikusai nem a tisztességről híresek.
2010. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Sajnálattal látom, hogy milyen sok ember nem lát át a szitán. Annak viszont örülök, hogy vannak, akik már kezdenek tisztán látni.

Magyarországon az elmúlt 70 évben folyamatos volt a hanyatlás. Akinek ez idő alatt bármi köze is volt a politkához vagy legalábbis a kormányzáshoz, azok mind egytől egyig kínhalált érdemelnek.

Kedves kérdező!

Szerinted miért romlott folyamatosan az ország helyzete még a "rendszerváltás" óta is?

Ha valaki 8 éven keresztül csak lop és aztán közli, hogy nem csináltunk semmit, az megfelelő ember?

Most viszont történelmi események jöhetnek, ugyanis végre bekerült egy olyan párt is az Országházba, aki nem fogja eladni az országot az idegen kizsákmányolóknak. A Jobbikból kerülhetne ki a megfelelő ember, meglátjuk ki lesz az.

A Jobbik ellen azért fogott össze a többi párt, hogy tovább tudjanak lopni. A Jobbik ugyanis ezt meg fogja szűntetni. Ha a Fidesz nem viszi végig a Jobbik programját (olvasd el: jobbik.hu), el fogja bukni a következő választást.

Egyébként nem 1 emberen múlik, hanem egy szakértői csapaton. Kb. 10 értelmes szakember rendbe tudná tenni az országot.

Javaslom, hallgasd a következőket:

Posta Imre - a Köztársasági Őrezred volt pszichológusa

Bogár László - közgazdász

Drábik János - közgazdász (volt Szabad Európa Rádió)

Marschalkó Lajos

2010. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
MOGÁCS DÁNIEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!