Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki szerinted magyarországon a...

Ki szerinted magyarországon a legmegfelelöbb politikus, kit szeretnétek?

Figyelt kérdés

Kiváncsiságból hogy ti mitgondoltok ki lenne a legjobb ember akit miniszterelnöknek szeretnétek,


Én Gyurcsányt :DDD ö legalább kimonta hogy nem csináltak semmit, nincs vele baj jó ember szerintem.


2010. máj. 17. 19:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%
De butuskák vagytok. Torgyán a király! Éljen a chilei cseresznye királya!
2010. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
bajnai nem lopot :D öt csak 6 honapra max megválasztották.
2010. máj. 17. 21:13
 13/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem lop a libatolvaj? Olvass kicsit utána ennek a bajnainak hogy miket is csinált. elvakult vagy
2010. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
szerintem nem , Bajnai szerintem jó ember, ha az vele a baj hogy a jobbikot nem támogata, akkor nem a Bajnaival van a baj hanem veled, Bajnai szerintem egy remek politikus , aki nem ért velem egyet az igy járt :D
2010. máj. 18. 17:45
 15/26 anonim ***** válasza:

Ezzel most minősítetted magadat(nem tudsz írni)és Bajnait is(te vagy a rajongója, ilyen emberek szeretik mint te).

Gyurcsányról meg ne is beszéljünk.

A Jobbik Magyarországért Mozgalom pedig soha nem kérte az MSZP vagy Bajnai Gordon támogatását. Nincs rá szüksége, és ha fel is ajánlanák nekik, akkor nem fogadnák el. Eddig a te agyad is eljuthatott volna.

2010. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nekm mindegy hogy ki, egyébként meg nézd végig a fidesz kormányzati terveit nem fogsz neki örülni , nem akarok vitázni, másrészt dikleksziás vagy és azért vanak helyesírási hibáim amiért bocsánatot kérek , nem tehetek rola. Szerintem Bajnai jó ember, mindenkinek meg van a véleménye rola szerintem jó fej , ha te nem anak látod ez van , sajnálom az olyan embereket akik a jobbikot támogatják , van valami a jobbikban tény és való de az amilyen terveket támogatna , na én abbol nem kérek.
2010. máj. 18. 20:06
 17/26 anonim válasza:

"Bajnai jó ember"

igen, errefelé csak 9 család lett a libaügy miatt öngyilkos...

2010. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
liba ügy mire gondolsz ezel,akkor amikor a állatvédök tüntetek a libamáj ellen mert tömik a libákat :D te hol élsz már azok az állatvédők véget lehetet ha volt egyáltalán ilyen hogy öngyirkosok lettek.
2010. máj. 18. 20:44
 19/26 anonim ***** válasza:
nem arra gondol. olvass kicsit utána kedves kérdező. google a barátod.
2010. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy 1 hatalmas rohadt kommunista vagy!!!!!
2010. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!