Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fel tud mutatni bármit is az...

Fel tud mutatni bármit is az ellenzék, azon kívül, hogy irreálisan ígérgetnek, meg azon vitáznak, ki hol lépjen vissza?

Figyelt kérdés

Az ellenzék programja amit 4 év alatt sikerült felmutatniuk:


-Koordinációra lenne szükség

-Ki hol lépjen vissza

-Jobbikkal nem

-Gyurcsánnyal nem

-Nem lépek vissza,mégis visszalépek

-Nem értek egyet

-Esélyes ellenzéki jelölt

-A választókra hárítjuk a felelősséget

-Én már visszaléptem

-Alkoholista vagy,én beperellek,ja akkor mégsem így értetem

-Vesztegetés

-Midimelánia

-Köpködés

-Egyedül is kormányozni fogok az 5%-os pártommal

-Fideszbérencek vannak minden pártban

-Visszalépés

-Koordináció

-Demokratikus ellenzék

-Összefogás

-Kamupártok

-LMP-nek gyűjt a fidesz aláírásokat

-Ingyen gáz

-Ingyen áram

-Ingyen víz

-Azt mondom hogy oktatás mert jól hangzik

-Rossz az oktatás

-Egészségügy

-Oktatás

-Oktatás

-Egészségügyben oktatásban mindenki kapjon dupla bért

-Oktatás

-Egészségügy(ezt kell ismételgetni,mert jól hangzik,vagy mégsem?)

-13 havi nyugdíj

-devizahitelesek

-bérlakás mindenkinek

-hajléktalanság teljes felszámolása

-ingyen internet

-bérunió

-alapjövedelem

-pénz

-pénz

-pénz

-pénzosztás

-ne kelljen dolgozni de legyen pénz

-örök élet,ingyen sör


2018. ápr. 6. 12:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
Valami konkrét példa a tudásra és a szakértelemre?:D Ózdi nyilvános vécé, mint teljes négyévi városfejlesztés, világhírhedt érpataki modell, hódmezővásárhelyi nagyívű ígéretek, majd gyors visszavonásuk néhány hazugság és kirúgás kíséretében, vagy esetleg a diktafondemokrácia és a s..ggbek..rás, mint nyomatékosító eszköz bevezetése - melyikre gondolsz?:D A lopásokat meg végképp nem kéne emlegetni, gondoljunk csak Staudt Gáborra példának okáért.:-)
2018. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Bármilyen hihetetlen, de orbánistákon kívül emberek is élnek Magyarországon.
2018. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Miért van az, hogyha konkrét érveket kérdezek az ellenzék mellett, akkor a fidesz ekézését kapom válasznak, meg azt hogy én nyilván egy fideszbérenc vagyok? :D

Komolyan ennyire sötétek itt egyesek, hogy még egy kérdésre sem tudnak érdemben válaszolni.

2018. ápr. 6. 12:54
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez van akkor, kérdező, ha a túloldalon nem áll rendelkezésre értelmes érvrendszer. Szokj hozzá.:-)
2018. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%
A riporterek elől elszaladok-ot, vagy az ovodába merek csak beosonni-t nevezed érvrendszernek?
2018. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
Például Karácsony felmutatott egy konkrét programot, megnevezte a szaktárcák miniszter jelöltjeit. Többet csak akkor tud tenni, ha bizalmat kap és megválasztják.
2018. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
57%

"Miért van az, hogyha konkrét érveket kérdezek az ellenzék mellett"


Melyik ellenzéki párt?

Még mindig nem érted hogy nem lehet gyurcsányt meg Vonát egy lapon emlegetni hisz 2 különböző nézet, program, stb


te meg általánosítasz, amikor erre felhívják a figyelmed akkor meg azzal támadsz hogy szidják az ss-t fidesst bocsánat elírtam

2018. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"Még mindig nem érted hogy nem lehet gyurcsányt meg Vonát egy lapon emlegetni"


Márpedig muszáj őket egy lapon emlegetni, máshogy nincs esélyük kormányozni, önmagában egyik ellenzéki párt sem tud kormányt alakítani, csak együtt. Az is nagy csoda lesz ha együttesen elérik az 50%-ot.

Azt azért remélem senki nem gondolja komolyan, hogy majd Szél vagy Vona csak úgy önmagában a saját pártjával 50% fölötti eredményt fog produkálni

2018. ápr. 6. 13:19
 19/23 A kérdező kommentje:
Egyébként ha bárkit érdekel, én nem fogok a fideszre szavazni, jelenleg a kétfarkú kutyapártot látom az egyetlen értelmes alternatívának, az összes többi párt csak a fidesznek asszisztál, mert ebben a felállásban ez az ellenzék akárhogy is nézzük, vállalhatatlan. Sajnálom, de ezt gondolom. Bármilyen hihetetlen, nem szeretem a fideszt, de ezek rosszabbak náluk.
2018. ápr. 6. 13:21
 20/23 anonim ***** válasza:
57%

"Azt azért remélem senki nem gondolja komolyan, hogy majd Szél vagy Vona csak úgy önmagában a saját pártjával 50% fölötti eredményt fog produkálni"

Honnan tudod, hisz az ország fele nem járt szavazni?!

2018. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!