Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen politikai pártot...

Milyen politikai pártot ajánlanátok egy olyannak, aki nem ért egyet a fidesszel?

Figyelt kérdés

Ha nagyon be kéne magam sorolni, akkor nemzeti érzelmű, de inkább liberális, mint konzervatív értékrenddel..

Szimplán csak érdeklődöm a politika iránt, és most van egy kis szabadidőm ( F22)


2018. ápr. 16. 16:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

#9

Nem volt félreérthető a kérdésed, bár nem tudtuk, hogy bele is akarsz lépni az egyik szarba.

Korrekt válaszokat kaptál!

Nincs olyan párt jelenleg Magyarországon, amelyik liberális, de nemzeti érzelmű!

A "nemzeti érzelmű" neoliberáliséknál degradáló szitokszó.

Te nem ebben az országban élsz, vagy mi a fene?

2018. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: Ezt neked kell tudnod! Kicsit ássál mélyebbre a rendszerváltás óta eltelt időben, pro és kontra, ilyen egyszerű. Én is ezt tettem. Azóta mindig ki tudom számítani, mi lesz a választásokkor, vagy utána. Mindig megnézem, melyik párt igazsága realizálódik a minden napjainkban. Aki nem néz a múltba, nem látja a jövőt sem.
2018. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el az LMP és a Momentum programját és válassz közülük.

(Az Együtt megszűnik.)

2018. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!