Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes elkezdeni a politizálást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A világ dolgait látva, és azt hallva hogy a fiatalság aktivizálja magát, gondoltam hogy akkor én is be szeretnék lépni a politika világába. Azt terveztem hogy létrehozok egy mozgalmat. Attól félek hogy majd gúnyt fognak űzni belőlem, holott nem bántottam őket, és szerintem nem is akarok rosszat. Szóval az lenne a kérdésem hogy belevágjak az egészbe? Nincs alapja a félelmeimnek?

16/F



2018. okt. 30. 20:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Erre próbáltam feljebb rávilágítani, arra jó lesz a politika, hogy ha rossz embernek mondod a véleményed akár barátságoknak is véget vethetsz... :D


Nálam ezért alapszabály, hogy ha iylesmi szóba is kerü mindig mondom, hogy bocsi de nem foglalkozom iylesmivel, max hallgatni szezretem a dolgot, de inkább ismeretleneket mikor vérremenően vitatkoznak a témán. :D

2018. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
Igen ha vitázol valakivel akkor elég könnyen hivatkozhat a fiatal korodra főleg ha nincs más érve ellened.
2018. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
És gondolom lesznek sokan akik szidni, kigúnyolni fognak, velük mit csináljak? Ne törődjek velük?
2018. okt. 30. 21:47
 14/25 anonim ***** válasza:

Ez csak annyiban korfüggő, hogy 10 évesen ilyen témát utál az ember, 20 évesen még nem tudja eléggé. Harminc évesen talán már szerzett elég tapasztalatot ahhoz, hogy mit tegyen, hogy észrevegyék.


A politizáláshoz nem a kor hanem a tudás számít. Ez kell ahhoz, hogy megértsd, mi történik körülötted, és legyenek ötleteid a megoldásukra. Ha nem érted, vagy nincsenek ötleteid, nemaz les za fő probléma, hogy kinevetnek, hanem az, hogy észre se vesznek.

2018. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm mindenkinek ezt a sok kedves és bíztató választ. Megmutattátok hogy hogy sok intelligens ember van.
2018. okt. 30. 22:48
 16/25 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként akik régebb óta politizálnak azokról már lepereg hogy rosszakat mondanak róluk és lehordják őket. Pl: Gyurcsány se szállt ki a politikai életből annak ellenére hogy anno a fél ország azt harsogta hogy Gyurcsány takarodj!
2018. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Soha. A politika hazugság.
2018. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valami kellőképpen képben van mind a történelemmel mind a haza és világpolitikai helyzettel és emellett van egy kiállása, azt nem gúnyolják ki az emberek, mert nincs mit kigúnyolni rajta. De feltételezem, 16 évesen neked ez nincs meg. Ritka akinek megvan. Mi amúgy már általánosban politizáltunk suliban is, otthon is mindig mindent megbeszéltünk.
2018. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. És mit tanácsoltok? Akkor belevágjak?
2018. okt. 31. 10:50
 20/25 anonim ***** válasza:
72%
Jó kommunikációs képesség, karizmatikus személyiség sem utolsó szempont
2018. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!