Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek szerint normális,...

Fideszesek szerint normális, hogy egy parlamenti képviselőt rángatnak, lökdösnek, és kicibálják az épületből?

Figyelt kérdés

Orbanisztánban ez elfogadott, hogy ha valaki nem Fideszes, akkor így megalázzák, erőszakkal kizárják egy adófizetők által fentartott épületből?

Ezek után is azt állítjátok, hogy rendes, normális demokrácia zajlik?



2018. dec. 17. 09:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
13%

"Ha én bemegyek egy random cég épületébe engem is kihajítanak onnan."


Ez nem egy random cég te nagyon okos, hanem az MTVA. A képviselők szabadon bemehetnek a középületekbe, ha felmutatják a képviselői kártyájukat. Ráadásul nem is a rendőrök dobták ki őket, hanem az őrök. A rendőröket be se engedik. De, még a saját dolgozóikat sem.

2018. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
24%
Ja és az kifelejtettem, hogy mentelmi joguk van. Hozzájuk se érhettek volna a rendőrök sem.
2018. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
47%

A mocskos hazug orbán mit is mondott nemis olyan régen az EU színe előtt?


Idézem "Mi soha nem vetemednénk arra hogy elhallgattassuk azokat akik nemértenek egyet velünk."


https://www.youtube.com/watch?v=u_ybCDGDqRg

2018. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
41%

Ezért a mondatáért jól ki is röhögték a társai.

Már az EU-ban is ismerik, tudják hogy egy notórius hazudozó, egy jellemtelen ember.

2018. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
#2: Az megvan, hogy az országgyűlésről szóló törvény kimondja, hogy az országgyűlési képviselőknek szabad bejárásuk van a közintézményekben, így a köztévé épületében is?
2018. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

# 3/15 Időpont ma 09:14


Logikátlan dolgokat mondasz.


Bemegy Orbán a Tescoba, ellop félkiló krumplit, nem állítják meg senki, ettől felbuzdulva Szél detty ellop egy egész tv-t az Auchanból, őt viszont megbüntetik. Mit lehet levonni következtetés képpen?


Az őrök akkor nem hibáztak, amikor megbüntették Dettyet, de akkor igen, amikor elengették Viktort.


Szóval az nem mentség, hogy talán Gulyást nem dobták volna ki.



Ők tüntettek, tisztában voltak azzal, hogy mit csinálnak, akkor vállalják a büntetést is. Talán tiszteletre méltó amit tettek, de ettől függetlenül az őröket nincs miért vádolni, csak a munkájukat végezték.


Én se megyek be random éjjel egy Ikeába, mert engem is megbüntetnének.



Persze, már rájöttem, hogy Magyarországon az emberek 2/3-át nem érdekli semmi, csak az, hogy önkívületlenül gyűlölködhessen, legyen szó Fideszesről, vagy ellenzékiről, vagy nyugdíjasról, vagy akárkiről. Elég szomorú.

2018. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
*Az épületbe beléphetnek, ez tényleg igaz, de nem zavarhatják az adást, és nem léphetnek be a stúdióba se, és ez a szándékuk miatt lettek kihajítva teljesen jogosan.... .
2018. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudja valaki, hogy érdemben mikor volt a köztv-ban utoljára ellenzéki képviselő, vagy legalább a kormány álláspontjával nem egyetértő szakértő megszólaltatva?


Főleg azok válaszát várom, akik szerint megengedhetetlen volt, amit Szélék tettek.

2018. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Bejutottak volna, ha álcázzák magukat. A télapónak mindenhova szabad bejárása van, és a krampuszát is viheti magával.

Persze, nem lehetünk biztosak abban, hogy

Orbanisztánban a télapót a krampuszával együtt erőszakkal kizárják az épületből.

2018. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
16%
Meg kell szüntetni a választásokat magyarországon,az RTLklub jelölje ki az új mimiszterelnököt és akkor végre nyugalom lesz.
2018. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!