Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetem a lakóházunkbam...

Feljelenthetem a lakóházunkbam lakó dilert, úgy hogy ne derüljön ki a személyazonosságom?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves gyerekem akit elég sokszor leviszek sétálni napjában, és eszre vettem, hogy van egy roma férfi a házban aki nem dolgozik csak le megy a ház elé jönnek autók és bead valamit.De az új hobbija hogy a lakóház elé és mögé napjában töbször lemegy és egy kis idő múlva egy csapat drogos veszi körül .Minden felhalatszik az undorító mocskos beszédjük nem tudok kimenni az erkélyre mert folyton a ház elött tanyáznak .

Elég veszélyes alakok úgy szeretném bejelenteni hogy ,ne tudják meg mert félek tőlük .Ha ez a barom nem lakna itt egy csendes nyugodt társasház lenne .

Hogy jelentsem be hogy engem ne hurcoljon meg a rendőrség ?


2019. aug. 28. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
telefontanún keresztül nem kérik a neved
2019. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 mindentudó99 ***** válasza:
62%
2019. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Elég gyenge kis kamu történet. Nem unod még?
2019. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Úgy nem. Mindenképp ki fog derülni.
2019. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell jelentgetni? Az ő élete az ő döntése, be kéne már ezt fejezni, hogy mások után kémkedsz, ő egyéni állampolgári joga, hogy mit tesz és ,hogy hogyan, ha felmerűl, hogy drogterjesztő majd az illetékes módon és körülmények között eljár az illetékes, vagy csak agyadra ment a gyereknevelés és embereket drogosnak hiszel, nem jött meg a csok? Ne realizálj üert ez önbíráskodás. El kell fogadni, hogy másoknak ez a döntése.
2019. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hihetetlen milyen emberek vannak itt .Járjanak a drogos az ablakod álá te nyomorult és a gyereked halgassa az ocsmány beszédük .
2019. aug. 28. 14:31
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Telefontanú, de ne a sajátodról, nyilvánosról hívd.
2019. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#5! " Mit kell jelentgetni? Az ő élete az ő döntése, be kéne már ezt fejezni, hogy mások után kémkedsz, ő egyéni állampolgári joga, hogy mit tesz és ,hogy hogyan, ha felmerűl, hogy drogterjesztő majd az illetékes módon és körülmények között eljár az illetékes, vagy csak agyadra ment a gyereknevelés és embereket drogosnak hiszel, nem jött meg a csok? Ne realizálj üert ez önbíráskodás. El kell fogadni, hogy másoknak ez a döntése."

Lo-aszt!!!!

2019. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki itt is sok a drogos akik féltik a bőrük !
2019. aug. 28. 15:05
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
5-os, majd ha a te lakasod elott is egy csapat drogos fog tanyazni minden nap, akik meg zaklatlak is, kivancsi vagyok akkor is szerinted csak a diler dolga marad.
2019. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!