Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy bűnügyi nyomozó minden...

Egy bűnügyi nyomozó minden nap mást csinál vagy vegyesen minden nap mindenfélét?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy megyeszékhelyen a városi rendőrkapitányságon ahol egy nyomozónak van egyszerre 20-30 ügye és 8-4 ig, pénteken csak délig dolgoznak, de ott az a sok ügy.


Az érdekelne, hogy ha pl van egy hétfői nap, akkor azon a napon csak idézésre mennek hozzá, aznap csak idézetteket hallgat ki és kedden pedig nem idéz csak nyomoz az ügyekben, szerdán meg nincs bent, hanem egész 8 órán keresztűl járja a várost, kamerafelvételeket foglal le, bizonyítékokat gyűjt.


Leírtam példaként, hogy mire is értem a kérdést, gondolom értitek.


Így szokták csinálni ahogy én irtam vagy össze vissza, minden nap csinál mindenfélét, kihallgatást, aztán elmegy bizonyítékért stb?

Szóval, hogy szoktak dolgozni a nyomozók, felállítanak ilyen sorrendet vagy össze-vissza vegyesen?



2020. jan. 10. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A bűnügyi nyomozó nyomoz, a bűnügyi vizsgáló kihallgat.
2020. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hülyeséget irsz, de részben igazat is, de pontosítok inkább.


A bűnügyi nyomozó nyomoz ismeretlen tettes ellen, amikor megvan a tettes, (ha megvan) akkor kihallgatja gyanusítottként, aztán mikor ismert a tettes, akkor átkerűl a vizsgálati részlegre, majd ott a bűnügyi vizsgáló is majdnem ugyanazt csinálja amit a nyomozó. A nyomozó is hallgat ki tanúkat nem is keveset, meg ugye gyanusítottat, a vizsgáló is mind kettőt. A nyomozó is nyomoz és a vizsgáló is NYOMOZ. Ha egyből ismert tettes ellen indul az eljárás akkor azonnal a vizsgálati részlegre is kerülhet.


Nade itt az a kérdésem, hogy egy adott nap egyfajta dolgokat csinál vagy össze visdza minden nap mindenfélét vegyesen?


Fent leirtam érthetően a kérdésem.

2020. jan. 11. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Több ügyet is egy nap.
2020. jan. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több ügyet is egy nap. A nyomozói munka nem olyan, mint a filmekben, hogy egy ügyön vannak évekig.
2020. jan. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!