Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet hívni a rendőrséget ha...

Lehet hívni a rendőrséget ha a hatósági karanténos szomszéd kutyát sétáltatni sunnyog le?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 10:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
13%
Nincs életed és ezen vergődsz, hogy valaki kutyát sétáltat.
2020. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
83%
Aki hatósági karantén alatt áll, az nem mehet ki és pont. Jelentsd fel és kész, a többi a hatóság dolga. Az ipse meg takarítson otthon a kutyája után, senkire nem lehet attestálni és emberek közé vinni egy állatot, ami tele lehet halálos korokozókkal. A hatósági karantén nem viccből rendelik el. Mi lenne, ha mindenki más is ki menne ilyen alapon, mert ha ő napi xszer kimegy, akkor a Jóska is kimenet napi kétszer kocogni... Más országokban az ilyet több százezer forintra büntetik.
2020. ápr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
27%
A mélymagyar válság idején is mélymagyar marad. Véletlenül se segítsünk a másiknak. Milyen jogon dönti el a "kedves" kérdezô, hogy ki való a társadalomba is ki nem?! Esetleg felajánlottad, hogy segítesz?! A válaszolók zöme a tipikus "házmester" kategória. A másik "kedves" válaszoló, aki szerint minek "dögöt" tartani lakásba, fogd magad, áss egy nagy gödröt, és földeld el magad. Komposztnak talán jó leszel. Ebben a járványhelyzetben mutatkozik meg, hogy a magyarok zöme igazi ipari hulladék.
2020. ápr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
50%
Kedves előző, igen, tényleg ritka, aki emberséges megoldást javasol a problémára, és azt is lepontozzák. Én vagyok a 13-as, és a kérdező is csúnyán reagált. Ilyenkor mutatkozik meg az emberség.
2020. ápr. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Pszicho_Apu válasza:
62%

Karanténos kisplakettet is kapott vagy csak azt vélelmezed hogy hatósági karanténba tették? Ez nagyon nem mindegy. Ha ott a kis karantén plakett akkor jogos a felháborodásod ha nincs ott akkor pedig nem kell pánikopni.

Pár napja volt kint nálam is a mentő hajnalban mert becsípődött a derekam ( motorbaleset miatt gerincműtétem volt ) mégsem verték rám az ajtót a szomszédok hogy tuti vírusnepper vagyok.

2020. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem, aki a kutyasetaltatast előrébb helyezi az emberek biztonsaganal, az a trágya ember.
2020. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

26, senki nem helyezte előrébb, de a kutya IS számít. Ez nem azt jelenti, hogy menjen ki a kutyával flangálni egy piros lapos, dehogy menjen, maradjon otthon a popóján, az a dolga. De, feljelentgetés meg pfujjmocskosszomszéd helyett inkább azt kéne jelezni a megfelelő helyeken, hogy van egy itt egy karanténos kutya, akivel törődni kéne. És akkor ha lesz, aki levigye a kutyát, akkor a kedves szomszédnak nem lesz oka sunnyogni lefele.

Nyilván, ha mégis megteszi, még mindig fel lehet nyomni, de akkor legalább az emberségünket vettük elő a vamzerkedés helyett/előtt.

2020. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
61%

Ha majd a te anyad hal meg amiatt, hogy egy ilyen megfertozte, akkor fel lennél háborodva, hogy senki nem kényszerítette otthonmaradasra azt a feleszut.


Nem hazmester, hanem felelős gondolkodású az, aki szól ilyen esetben. VÉTKES KÖZT CINKOS AKI NÉMA

2020. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
"Vétkesek közt cinkos, aki néma" Babits Mihály
2020. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
56%

57%-os, tudsz olvasni?

A karanténos maradjon otthon, de kell valaki MÁS, aki leviszi a kutyát, mert a kutya nem tehet semmiről.

Ennél egyszerübben nem tudom megfogalmazni, ennyire nem lehetsz fogyatékos, hogy ne fogd fel.

2020. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!