Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet hívni a rendőrséget ha...

Lehet hívni a rendőrséget ha a hatósági karanténos szomszéd kutyát sétáltatni sunnyog le?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 10:31
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
16%

Te sötét 30.!

Ne vigyem vírusokkal teli kutyáját sehová, és más ember se érintkezzen vele, és főleg ne piszkítson közterületre, ahonnan más emberek és kutyák is hazavihetik. Borzalom az az ember aki nem lát tovább az orránál és nem képes felfogni, hogy mi a különbség egy emberek élete és egy kutya (kutyás) kénye kedve között. A túlzott kutyaimádat mögött meg minden esetben beteges embergyűlölet áll.

2020. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%

A kutya nem vírushordozó, a kutya nem üríti a vírust. Ezt a WHO is kimondta, ha nekem nem hiszel.

A szőrén lehet vírus, valóban, amiért (ha) fertőzött gazdival él együtt, de természetesen elvárás afelé, aki sétálni viszi, hogy ne engedje oda másokhoz - se kutyához, se emberhez.

Ha nem simogatsz idegen kutyát, akkor biztosan nem kapsz el semmit, ennyire egyszerű.

2020. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
Hordozhatja, csak esetleg nem betegszik meg, ahogy az emberek nagy része sem. Akkor a fertőzöttek kutyáit neked kéne sétáltatnod, te biztos megoldod, hogy ne érjen se hozzád, se senkihez, se semmihez. Én ezzel lezártam, remélem ha ég a házad, a kutyáddal kezdik a mentést, hisz számodra az fontosabb, mint az emberélet...
2020. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!