Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek egy ügyfélnek be...

Szerintetek egy ügyfélnek be lelet jelölni a rendőröket facebookon?

Figyelt kérdés

Többször voltam már rendőrségen ügyekben kihallgatáson és már az utcán is megismertek, ma délelőtt rám bólintott egy férfi, hogy "jönapot", meg január körűl a buszon is köszönt nekem egy nyomozó. Aki ma bólintott, előszőr nem tudtam hova tenni én is bólintottam viszont, de egy pár perc mulva leesett, hogy ez az ember a városi kapitányságon dolgozik, de ő soha nem hallgatott ki.

Az, hogy többszőr lettem tanúként kihallgatva, megismertek ezekszerint még olyanok is akik nem hallgattak ki, de láttak már ott többszőr. Ez jó gesztus tőlük, ugyanis a rendőrség nem haragszik az ügyfélre, pártatlan a sértettel, gyanusítottal, tanúval szemben, a gyanusitottra sem haragszik, arra ott van a sértett aki haragudjon, én úgy gondolom.


Van is jó pár ember fent a facebookon akik itt a városin nyomozók.


Szerintetek, ha bejelölöm őket, az nem gond?


Hiszen a facebookon az ismerősöket be lehet jelölni, mert rengeteg embernek van olyan ismerőse, hogy nem haverok csak ismerik egymást és azért ismerősök ott.


Az ügyvéd ismerősömnek egyszer azt mondtam, hogy az egyik nyomozó fent van facebookon, ő azt mondta, hogy be ne jelöljem.


Szerintetek hagyjam, ne jelöljem be skit nyomozót ismerek vagy nyugodtan belehet?



2020. ápr. 29. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod ennyire bejelölni? Később esetleg szeretnél vamzerkodni? Vagy tán azt hiszed ha spanoskodsz velük akkor elnézőbbek lesznek veled mint másokkal?
2020. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Attól nem leszel menőbb ha ilyeneket bejelölsz.De nyugodj meg,nem is jelölnének vissza.
2020. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem menőségről szól csak ismerettségről.

Sokan félreértik itt a kérdéseket.


Ez épp olyan, hogy járok nap mint nal a Lidlbe, mert itt van 5 perc. Az egyik pénztáros mindig mosolyogva mondta, hogy "a kedves törzsvásárló" . Nem ismerem csak úgy hogy a Lidlbe péntáros és már ismer mint vásárlót, barátok sem vagyunk, majd egyszer facebookon is megtaláltam, bejelöltem és visszajelölt.


Valamint a postán dolgozó nő is visszajelötl, mert megismert, hogy mindig ott fizetem a csekket stb.


Ez épp ilyen, csak ez rendőrség.


Az egyik nyomozónak nyolcszáz valamennyi ismerőse van, szerintetek azok, hogy lettek ismerősei? Lehet van ügyfél is közte.


Nem vamzerkedés meg nagylegénységről van itt szó. Sokan fèlreértik a kérdést.

2020. ápr. 29. 17:25
 4/5 anonim válasza:

Ha személyesen ismered akkor jelöld..

Nekem tucatnyi olyan ismerősöm van, akit személyesen ismerek, mégsem ismerőseim a Facebook-on..

Miert? Nem azért mert felsőbbrendűek mint én, hanem van olyan akivel nem vagyok jóban, csak ismerem személyesen..

Nagy hülyeség a Facebook ismerős jelölés..

Ismered személyesen és kész.. Örülj hogy bólintott neked és kész...

2020. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fú, de idegesítő egy pasi vagy... Ne, ne jelöld be.
2020. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!