Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A húgom megtámadott a másfél...

Zsákmányállat kérdése:

A húgom megtámadott a másfél éves kislányom szeme láttára. Szeretnék feljelentést tenni. Mi a normál ügymenet?

Figyelt kérdés
Anyám szedte le rólam a húgom, apám leordította a fejem. Nem mertem rendőrt hívni, de titokban elmentem a kapitányságra. Ott azt mondták, menjek a bíróságra látlelettel.

2015. febr. 7. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ott van a szövegedben a normál ügymenet. Doki, látlelet, bíróság.
2015. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Megmondták, hogy mit tegyél. Látlelet és feljelentés. Azért én kíváncsi lennék az előzményekre is.
2015. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
A látlelet 4000.- huf
2015. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

én naív, meg azt hittem a főcímből, hogy a kislányod lelkivilágáért fogsz aggódni :)


amúgy érdekes, hogy anyád leszedi rólad, apád meg mégis veled kiabál. azt meg le sem írod, hogy mi történt pontosan??? miért támadt rád? és miért a te fejedet ordítják le utána?


feljelented, és? mit fogsz elérni vele? mi a célod a feljelentéssel?

szerintem ezt inkább családon belül kellene megbeszéli elsősorban. ha meg nem beszámítható a hugi, akkor dokihoz vinni...

2015. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
64%
Azért kíváncsi lennék az ok-okozatra is. Arról nem beszélve, ha nem tört el semmid sem, akkor miről akarsz látleletet vetetni?
2015. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát jó volna többet tudni az incidensről, hogy lássuk, egyáltalán érdemes-e rugóznod rajta.
2015. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Na bmeg szombat van.

Figyeljetek, tuti valami megdöbbentő családi dráma.

Mellesleg szar lenne a világ ha latleletet csak törésnél lehetne felvetetni.

2015. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

A rendőr hülyeséget mondott!


1. Orvos/látlelet.

2. A látlelettel megteszed a rendőrségi feljelentést ÍRÁSBAN, amire reagálniuk kell.

3. Ha nem teszik, akkor irány az ügyészség.

4. Csak ezek után mehetsz majd a bíróságra.

2015. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
4-esnek: nyilván aggódok a kislányom lelki egészségéért, és a sajátomért is. A gyerek nem lesz egészséges, ha az anyja nem az. De ez nem is kérdés. Az a kérdés, hogy hogy lehet, hogy a rendőrségen nem lehet feljelentést tenni, és elkoccoltatnak a bíróságra. Ja, és a látlelet 3500.- volt. Megvernek, és még én fizessek.
2015. febr. 7. 23:57
 10/16 A kérdező kommentje:
"Amennyiben Ön családon belüli erőszak áldozatává vált, a nyomozást az ügyben haladéktalanul el kell rendelni; az eljárást ilyen ügyekben elméleti és gyakorlati ismeretekkel, kellő empátiával rendelkező rendőr kell hogy végezze. Ha szükséges, pszichológust vagy más szakembert is bevonnak az eljárásba. Ön kérheti, hogy rendőrnő hallgassa ki. Amennyiben erre lehetőség van, vallomását videón rögzítik." - na ezt én nem kaptam meg a minap. Idézet az Európai igazságügyi portál honlapjáról.
2015. febr. 8. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!