Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem lehet megtudni...

Miért nem lehet megtudni pontosan a részleteit a Kozma gyilkosságnak? Tisztára mintha el lenne hallgatva.

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit nem tudsz pontosan?
2020. máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy pontosan mi vezetett oda hogy leszurták.Az hogy összeszólalkoztak nekem baromi kevés.Érdekes van akik összeszólalkoznak mégis elintézik szóban.
2020. máj. 1. 16:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, és van egy csomó eset, amikor pedig késelnek. Kinek vérmérséklete szerint.
2020. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy mi vezet odaáig hogy valaki ezt teszi erre vagyok kiváncsi
2020. máj. 1. 16:24
 5/14 A kérdező kommentje:
Vagy ne keressek semmi logikát mert ez egy embertelen és felfoghatatlan viselkedés minden esetben?
2020. máj. 1. 16:24
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Mivel cigányokról van szó, egyértelmű: többen voltak, és ok nélkül belekötöttek Cozmáékba.
2020. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Attól hogy belédkötnek még nem jelenti hogy ott kell hogy végezd.Tényleg kiváncsi lennék hogy zajlott le ki ütött elöször stb.
2020. máj. 1. 20:28
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha belédkötnek se egyből kerül elő a kés.
2020. máj. 1. 20:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy hétköznapi ember nem késsel megy diszkóba. És nem kötekedni megy. Adok egy tanácsot öcsi. Szerintem fiatal vagy. Ha részeg cigány banda belédköt, akkor fussál el, ha nem akarsz úgy járni mint Cozma.És senki nem fog kinevetni miatta.
2020. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amugy nem vagyok az öcsid.Amugy volt már hogy részeg cigányok belémkötöttek és elfutottam.Legalábbis jó eséllyel piás lehetett az egyik.
2020. máj. 1. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!