Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Történt már itt valakivel,...

Történt már itt valakivel, hogy egy rendőr megmentette az életét?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a körülményekre is.

2020. júl. 25. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs, mivel azért nem olyan nagyon sok ilyen eset van, és nem is biztos hogy a megmentett figyeli a GYK-t. De az tuti, ha egy ittas sofőrt kiszűr egy rendőr valószínűleg megment legalább egy másik áletet az utakon.
2020. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
2 Ennyit a magyar rendőrség "feddhetetlen" mivoltjáról.
2020. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Azonnal jelentettem a provokatív 2es válaszolót. Ennél valami jobb kamuval gyere ide legközelebb.
2020. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy történt-e valakivel ilyen? Nem tudom, Velem még nem.
2020. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Engem elütött a rendőr még 2015 decemberben. Beleestem az árokba a biciklivel
2020. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan engem nem, de tanúja voltam egy esetnek hogy egy falunapon kb két tucat cigány egy fiatalembernek nekiesett. Senki sem avatkozott közbe csak a rendőrség, ha nincsenek valószínű meglincselik
2020. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Felénk volt egyszer egy lakástűz, az ott lakó felment a padlásra és majdnem ottégett, két járőr hamarabb értek oda mint a tűzoltók, enyhe füstmérgezés árán de kihozták élve.
2020. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrök annyival is életet mentenek ha megállítanak valaki olyat akinek nincs jogsija...nem kell rájuk olyan rossz szemmel nézni;)
2020. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!