Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Legyen belőle verekedés vagy...

Legyen belőle verekedés vagy inkább próbáljuk meg őket lecsukattni legközelebb?

Figyelt kérdés

Van egy társaság akiket már többször láttunk bulikban. Viszont most belénk kötöttek ezelőtt még nem beszéltünk velük sosem. Nos az volt, hogy buli után elmentünk kajálni a mekibe. És haverjaim bementek kaját kérni 3munknak köztük nekem is. És ott ült egy srác, aki egyáltalán nem volt veszélyes kinézetű kék szem, ahhoz képest, hogy a szemei nagyok voltak viszonylag értelmes feje is volt. Megkérdeztem tőle normálisan, hogy bocsi tudsz adni egy szál cigit. Erre a válasz az volt, ha adok neki 1 gramm füvet, ő add 2 dobozzal is. Utána kötött belém mert nagy volt a pupillám. És beszólt, hogy narkos g. Utána szólt a haverjainak, hogy nézzétek már bevan extasyzva! Kezdjük ott, hogy van amikor alapból nagy lesz valamiért a pupillám. De akkor tényleg benyomtam 50mg-t, ezért menekültem be. De ők meg bevoltak speedezve vagy kristályozva és az rajtuk sokkal jobban látszott. Erre bemenekültem ugye, szóltam a haverjaimnak. Akik eltették a kajánkat. Kimentünk már egy másik is beszólt nekem, de annak sajnos nem láttam az arcát. Haverom szólt is az egyiknek, hogy szóljon a haverjaira. Nem tudom megtette e. Utána elindultunk, ők utánunk káromkodva és már lögdösték pont a legnyugodtabb haveromat. Aki kérdezi kell a balhé. Az egyik azt mondja nem, a másik azt mondja igen. Az volt az egyik akinek láttam az arcát, de nem tudom, hogy az mondott e igent? Először nem akartam verekedni. De kicsit késön észbe kaptam, hogy mi van és mentem volna én is, de a biztonsági őr + haverom vissza fogott engem és másik haveromat. De az állomáson meg akartuk őket verni, de nem ott szálltak fel. Pedig voltak vagy 10-en. De abból csak 2 vagy 3 akart verekedni. Vonatról letették őket, mert nem volt maszkjuk a kallernek is konkrétan 5-en álltak neki. De az végűl letudta őket tenni a vonatról. A kb 10-12 emberes társaságukból. Akkor láttam, hogy mindeggyik ilyen 16-17 éves. Az egyik aki nekem ált olyan 65-70 kg 180 magas. Elvileg a másik is ilyesmi lehet. Tehát elég vékony, azt nem tudom, hogy izmos e.


Lényeg, hogy más haverjaim meséltek róla de nevüket nem tudják Elvileg gázsprayyel és viperával basszták szét az egyik közös haverunkat. Úgy, hogy ő mattra volt részegeddve és egyedűl volt. A másik haverom meg verekedett elvileg azzal aki már több mint egy éve boxol. Mert haveromnak álltak akkor is 4v1-be. Akkor végülis egál lett majdnem a létszám. És megfenyegették haverjaimmat, hogy ne lássák meg őket egyedűl mert meghalnak. Mert a boxoló jól kikapott elvileg.


Nos ezektől sajna félni kell. Mert egyszer egyedűl arra járok este vagy kevesebben leszünk vagy matt lesz valamitől. Ezek aljaságból is megvernek. És abba is bele kötnek szószerint ha pl fekete színű kabátod van. De rendöröktől minél jobban elvegyülve. Mondjuk a haveromat szórakozóhely elött viperázták meg sprayzték meg. És engem is nagyon megsértettek, meg nagyon erősen gyűlölöm az ilyen embereket. Tehát vagy meg akarom verni őket. Vagy leakarom csukattni őket. Mert sajnos full jozanon is ezt csinálják. Bár a drog, pia nem mentség. Én sem vagyok egyébként gyenge. 1 évet kick boxoltam. Most megyek el Shaolinozni. 2 évig SWOutoztam. kb 183 cm vagyok 85 kg. 13,5% testzsírral 40-es karral. Én is beakarok ruházni mondjuk gázsprayre. A haverjaim meg főleg nem gyengék. Kb 100kg-sek magasok. MMA-ztak és az egyik rendőr képzön is volt. Persze van ott 1-2 gyengébb akit azok is megtudnának verni. De pl az egyik ilyen volt akire 3-man mentek fegyverekkel. De mint említettem az egyikük meg boxol egy éve. De max 75 kg lehet halottak alapján.



2020. okt. 11. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A lecsukatás nem úgy van, ahogy azt te elépzeled! Vagy még be vagy állva?

Azért nem fognak lecsukni senkit, mert beszólt, sőt, általában ha két társaság szóváltásba keveredik, és összeverekszenek, mindkét társaságot előveszik garázdaságért.

2020. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megérdemlem ha becsuknak mert képes voltam ezt végig olvasni.🤣
2020. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van baj
2020. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%

A lecsuktattás akkor lehetséges. Ha többször bizonyítják/tod/k, hogy ők megütnek előre másokat. Ha az arcotokba fújnak gàzsparjt majd viperával vágnak oda, pláne ok nélkül akkor hamar nem sokáig lesznek szabadok. De az ilyen alják kijönnek a pár hónapos büntettésükből és nyomják tovább. Egy darabig általában, mondanám azt, hogy verjétek meg őket. De mivan ha a mafiával jóbba vannak? Akkor nektek végetek!


Egyébként meg a kick boxoddal te nem hiszem, hogy sokat értél volt. Pl szerintem a boxolö sima szerrel leverne. Persze benned a düh felhasználható. De biztosan nem lehetnek gyenge gyerekek. Ha a kigyúrt józan 100 kg-s haverjaidnak is neki álltak. Szerintem nálad felsőbb rendűbbek, még ha fiatabbak akkor is.


Meg te sem lehetsz valami nagy szám, hogy már 50 mg mdma-tól annyira rottyon vagy, hogy nem látsz 1 méterre. Meg nem tudod kezelni röktön a helyzeteket. Nem inkább 500 mg volt az, mert én 50 mg-t akkor éreztem be csak amikor először ekiztem életemben. :D

2020. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Úr Isten...
2020. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Itt csak téged kéne elővenni, mert konkrétan bevallottad hogy kábszizol.
2020. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Húúú, ez a kérdés súlyos perceket vett el az életemből. Remélem csak kamu vagy trollkodás.

Kollégák, szerintem kezdjük el jelenteni a moderátorok felé, de azért egy screenshotot csináljunk, hogy meglegyen a vallomása a kiírónak arról, hogy kábítószer fogyasztó.

2020. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
54%

Gratulálok emberek. Semmi gerinc nincs bennetek!


Ti sem vagytok különb eset mint a kérdező. Meg azok akik bele kötöttek. Mégis mi közötök van ahhoz, hogy kábszerezett. És mit árthat nektek. Na az olyan kábítószer fogyasztókat kellene fel jelenteni. Akik elkezdenek random balhézni! Én sem ha valaki kábszerezik. De csak akkor fenyegetem rendőrséggel vagy hasonló. Ha belém köt.


Meg mégis miért kell lenézni a másikat! Ő így tudta megfogalmazni, kész! Válasszokért jött ide a kérdező. És ha nem tetszik legrosszabb esetben hagyjátok figyelmen kívül a kérdést!!

2020. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Kussoljál 8!
2020. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Ügyészasszony nem jól tudja.


A szeméyes vèleményem kérdező, hogy mindenképpen feljelentést kell tenni.


Egy ügyvéd.

2020. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!