Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Legyen belőle verekedés vagy...

Legyen belőle verekedés vagy inkább próbáljuk meg őket lecsukattni legközelebb?

Figyelt kérdés

Van egy társaság akiket már többször láttunk bulikban. Viszont most belénk kötöttek ezelőtt még nem beszéltünk velük sosem. Nos az volt, hogy buli után elmentünk kajálni a mekibe. És haverjaim bementek kaját kérni 3munknak köztük nekem is. És ott ült egy srác, aki egyáltalán nem volt veszélyes kinézetű kék szem, ahhoz képest, hogy a szemei nagyok voltak viszonylag értelmes feje is volt. Megkérdeztem tőle normálisan, hogy bocsi tudsz adni egy szál cigit. Erre a válasz az volt, ha adok neki 1 gramm füvet, ő add 2 dobozzal is. Utána kötött belém mert nagy volt a pupillám. És beszólt, hogy narkos g. Utána szólt a haverjainak, hogy nézzétek már bevan extasyzva! Kezdjük ott, hogy van amikor alapból nagy lesz valamiért a pupillám. De akkor tényleg benyomtam 50mg-t, ezért menekültem be. De ők meg bevoltak speedezve vagy kristályozva és az rajtuk sokkal jobban látszott. Erre bemenekültem ugye, szóltam a haverjaimnak. Akik eltették a kajánkat. Kimentünk már egy másik is beszólt nekem, de annak sajnos nem láttam az arcát. Haverom szólt is az egyiknek, hogy szóljon a haverjaira. Nem tudom megtette e. Utána elindultunk, ők utánunk káromkodva és már lögdösték pont a legnyugodtabb haveromat. Aki kérdezi kell a balhé. Az egyik azt mondja nem, a másik azt mondja igen. Az volt az egyik akinek láttam az arcát, de nem tudom, hogy az mondott e igent? Először nem akartam verekedni. De kicsit késön észbe kaptam, hogy mi van és mentem volna én is, de a biztonsági őr + haverom vissza fogott engem és másik haveromat. De az állomáson meg akartuk őket verni, de nem ott szálltak fel. Pedig voltak vagy 10-en. De abból csak 2 vagy 3 akart verekedni. Vonatról letették őket, mert nem volt maszkjuk a kallernek is konkrétan 5-en álltak neki. De az végűl letudta őket tenni a vonatról. A kb 10-12 emberes társaságukból. Akkor láttam, hogy mindeggyik ilyen 16-17 éves. Az egyik aki nekem ált olyan 65-70 kg 180 magas. Elvileg a másik is ilyesmi lehet. Tehát elég vékony, azt nem tudom, hogy izmos e.


Lényeg, hogy más haverjaim meséltek róla de nevüket nem tudják Elvileg gázsprayyel és viperával basszták szét az egyik közös haverunkat. Úgy, hogy ő mattra volt részegeddve és egyedűl volt. A másik haverom meg verekedett elvileg azzal aki már több mint egy éve boxol. Mert haveromnak álltak akkor is 4v1-be. Akkor végülis egál lett majdnem a létszám. És megfenyegették haverjaimmat, hogy ne lássák meg őket egyedűl mert meghalnak. Mert a boxoló jól kikapott elvileg.


Nos ezektől sajna félni kell. Mert egyszer egyedűl arra járok este vagy kevesebben leszünk vagy matt lesz valamitől. Ezek aljaságból is megvernek. És abba is bele kötnek szószerint ha pl fekete színű kabátod van. De rendöröktől minél jobban elvegyülve. Mondjuk a haveromat szórakozóhely elött viperázták meg sprayzték meg. És engem is nagyon megsértettek, meg nagyon erősen gyűlölöm az ilyen embereket. Tehát vagy meg akarom verni őket. Vagy leakarom csukattni őket. Mert sajnos full jozanon is ezt csinálják. Bár a drog, pia nem mentség. Én sem vagyok egyébként gyenge. 1 évet kick boxoltam. Most megyek el Shaolinozni. 2 évig SWOutoztam. kb 183 cm vagyok 85 kg. 13,5% testzsírral 40-es karral. Én is beakarok ruházni mondjuk gázsprayre. A haverjaim meg főleg nem gyengék. Kb 100kg-sek magasok. MMA-ztak és az egyik rendőr képzön is volt. Persze van ott 1-2 gyengébb akit azok is megtudnának verni. De pl az egyik ilyen volt akire 3-man mentek fegyverekkel. De mint említettem az egyikük meg boxol egy éve. De max 75 kg lehet halottak alapján.



2020. okt. 11. 19:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10 De akkor azok ellen is mehet akik megtámadtak drogozás+ verekedés miatt. Kamera látta, tehát felvétel meg van. Meglátjuk ki kapja majd a nagyobb büntetést!


#8 És igen kinek mi köze hozzá, addig amig nem kötök bele másokba?

2020. okt. 11. 22:25
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy nem kötszY
2020. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezeket a kérdéseket véletlenül sem Te írtad ki?



https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..



https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__994..



https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok_..



És még sorolhatnám...az írásképedről még egy 5 éves is felismerne, ahogyan a fogalmazási készségedről is.

Most miért nem a GPP-ről, az eszkimókról, a tesztoról... a "Honnan ered a az a tévhit" jellegű kérdeseid is hiányoznak.

Unatkozó gigamegatroll

2020. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!