Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szívatást koleszban velem...

Szívatást koleszban velem miért nem merték megtenni?

Figyelt kérdés

Fiú koleszokban gimiben ez eléggé megszokott hogy az elsősöknek pl. ágyazni kell, boltba menni, takarítani, megcsinálni bármit amit a felsőbb évesek kérnek.


Amolyan csicskáztatás mint börtönökben, nyilván itt nincs nemi erőszak vagy verés, de egyéb módon alázzák az újakat.


Furcsa módon velem senki nem merte megcsinálni, jöttek be szobába hogy akkor te, te meg te gyertek ezt és ezt csinálni stb.


Bármikor rám néztek, mintha ott sem lettem volna. Pedig én sovány 60 kg-os, csendes, magamnak való srác voltam. Nálam nagyobb, hangosabb fiúk meg kis csicskaként mentek ágyazni meg le a boltba.


Két alkalommal próbálkoztak csak be, egyik azért kötözködött hogy nem hallotta hogy köszöntem neki, de flegmán mondtam hogy menjen fülészetre akkor, meg egyszer tanulószobán hátulról piszkáltak egy ideig, nem hagyták abba, hirtelen megfordultam és rájuk rúgtam az asztalt hogy mindenük szétrepült. De akkor sem ordítottam vagy verekedtem. Utána visszajöttek elnézést kérni, hogy piszkáltak.


Simán szétverhettek és szívathattak volna, mert egy haverom sem volt köztük aki megvédett volna, de nem tették.


Ez miért van?



2020. szept. 2. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem hisztisnek néztek.

Nálunk is az ilyeneket amiatt nem szivatták mert nem erről szól a dolog, hogy a másikat megsirassuk vagy a tanárt zaklassa, hogy "bántanak".

Nálunk a kölcsönös hülyeségek mentek és nem a csicskáztatás.

Mint mondtad nem vagy valami nagydarab, a kissebbeket meg pl én se szivattam soha, nem szeretek a kissebbekkel kötekedni semmilyen módon. Inkább ha gyengébbet bántottak még szóltam, hogy velem van a gyerek és akkor nyugta volt.

2020. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

# 1


Hisztis nem voltam, meg nyugodt is vagyok, de ha olyasmire kényszerítenek amit nem akarok akkor bekattan az agyam és török-zúzok, akár véresre, eszméletlenre is verem.

2020. szept. 2. 22:58
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Kerdezo remelem kirakna a kolibol. Agressziv orult vagy
2020. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

# 3


Ez már nagyon régen volt. :-) Akkoriban tényleg szívatás ment, nem a kölcsönös hülyülés.

2020. szept. 2. 23:01
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

#2

Lehet ezt látják rajtad. Felétek nem tudom hogy nevezik ezt de nálunk hisztinek hívták.

Nem ismerem a képességeidet, de ha ennyire "bekattansz" és beleködsz egy olyanba aki már akkor sorra verte a pofonokat amikor te még csak szobatiszta se voltál akkor őt bizony nem biztos hogy eszméletlenre vered.

Láttam már ilyet mikor a "nagy boxos" gyereket és a haverját is elverte az egyik srác.

Az hogy bekattansz az nem a legjobb. Nem tudod mit csinálsz, nem vagy kimért. Egy olyannal szembe aki megőrzi a hidegvérét és tudja mit csinál az simán elpicsáz, hiába is hisztizel.

Nehogy azt hidd már hogy rettegnek ott tőled. Szimplán nem érsz annyit hogy beverjék a fejedet. Bár ez neked előny és nem hátrány.

2020. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

# 5


Hát igen nagy szerencséjük, hogy addig nem mertek elmenni, nem feszítették túl a húrt.


20 percig piszkáltak a tanulószobán, egy szót sem szóltam. A 21-ik percben felugrottam és rájuk rúgtam az asztalt. Elsunnyogtak mint a kis pincsikutyák, majd térden csúsztak vissza elnézést kérni. :-)


Szóval én megőrzöm a hidegvérem.

2020. szept. 2. 23:12
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6

Lehet félre ismerlek de eddig tipikusan olyannak tűnsz aki játsza a keményet de olyan magas szinten hogy már el is hiszi. Sok ilyet láttam már, tényleg rengeteget.

De láttam már igazán tökös csávókat is. Bennük egy dolog a közös, ők nem bizonygatják hogy kemények. Gondolom neked is ismerős az a mondás, hogy amelyik kutya ugat az nem harap.

Ez a "szerencséjük volt" "térden csúszva jöttek" olyan fellengősen hangzik.

Szerintem vegyél visszább.

Ez nem fenyegetés nagyzolás vagy valami, ez ilyen felebaráti jó tanács. Mindenkinek meg van a maga ellenfele. Semmire nem jó az arcoskodás.

2020. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

# 5


Azért a sztorit ne fordítsd már meg kérlek. Még hogy én KÖTÖK BELE????? Meg én HISZTIZEK????


Ők jöttek oda szívatni, én senkihez egy szót sem szóltam.


Ja értem, tehát aki hagyja s*ggbekúrni magát az nem hisztis, az beilleszkedett a csapatba, de én csak egy hisztis p*csa vagyok mert nem hagyom hogy a számba sz*rjanak!!!!!!!!

2020. szept. 2. 23:27
 9/18 A kérdező kommentje:

# 6


Tehát akkor támogatod a gimis koleszban az elsősök szívatását, csicskáztatását. Aki elsősként nem ugrik, hogy megágyazzon a többieknek, és nem megy le boltba, és nem csicska, az tehát HISZTIS!!!!!!!!


Jól értelmezem a mondanivalód?

2020. szept. 2. 23:30
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
"Ez már nagyon régen volt" Értem. Nagyapo mesél a dicsöséges ifjukorárol (már ahogy' ö emlékszik a régmult dolgokra).
2020. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!