Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi ez a sok "levike" a válaszo...

Mi ez a sok "levike" a válaszokban ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Főleg olvasója vagyok a kategóriának, és szinte mindennapossá vált a kérdezők oltogatása, meg, hogy a válaszokban írják, hogy Levike. Legfőképp azt látom, hogy meg van kérdőjelezve a kérdés létjogosultsága.

Ennek mi az oka, meg tudnátok mondani? Valaki folyton kitalált történeteket ír, vagy csak páraknak van üldözési mániája? Ha az előbbi, akkor pedig honnan lehet észrevenni/megállapítani, hogy valódi-e a kérdés?



2020. okt. 17. 19:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
két tárgyalási napja
2020. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És, akkor hogyhogy rablás váddal szabadlábon lehet, nincs bent előzetesben? Ez elég fura.
2020. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
97%
Mivel csak később módosult a tényállás minősítése rablàssá. Elején csak garázdaság volt(felfegyverkezve).
2020. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és akkor rablássá váláskor miért nem b@ta be a bíróság a kóterba?
2020. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hogy mit élvez a ebben azt nem tudom.
2020. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a levike tényleg valós dolgokat kérdez, vagy csak kamu?
2020. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
97%
Nagyrésze kamu.
2020. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam válaszolgatni, de rendszeres olvasója vagyok a topiknak, de Balázskával még nem találkoztam, csak feltűnt, hogy gyakori ez a levikézés itt, valamint még van egy másik kérdező vagy válaszoló, akit pedig ügyésznőnek, ügyészasszonynak hívnak. Utóbbi is egy ilyen beteges troll mint a levike? Ezt magyarázzátok még el.
2020. okt. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy vagyok troll :D csak ez a hülye hiszi azt hogy ügyész vagyok :D
2020. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy amit Levikéről szoktak belinkelni, hogy mit csinált azt a gázspray-s edzőtermi lopós dolgot, tutira mernék fogadni, hogy nem ő csinálta, csak kinézett egy sajtóhírt és annak adja ki magát végig, hogy ő a tettes ami a linkben van és kitalálja, hogy járkál emiatt tárgyalásra ez ügyben. Fullra kamu. Biztos nem ő az, tuti a felfüggesztett lopásokat is kamuból írja, mert ha igazak lennének akkor az eddigi felfüggesztett lopások miatt ezt a garázdaságot amit csinált a gázspray-vel, meg, hogy ott is lopott, ilyen priusszal ott csücsülne a hűvösön. Úgyhogy csak kiadja sztem magát annak az ügynek a tetteseként. Kamu.
2020. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!