Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi ez a sok "levike" a válaszo...

Mi ez a sok "levike" a válaszokban ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Főleg olvasója vagyok a kategóriának, és szinte mindennapossá vált a kérdezők oltogatása, meg, hogy a válaszokban írják, hogy Levike. Legfőképp azt látom, hogy meg van kérdőjelezve a kérdés létjogosultsága.

Ennek mi az oka, meg tudnátok mondani? Valaki folyton kitalált történeteket ír, vagy csak páraknak van üldözési mániája? Ha az előbbi, akkor pedig honnan lehet észrevenni/megállapítani, hogy valódi-e a kérdés?



2020. okt. 17. 19:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%

Ennyire összeszedetten nehéz kamuzni.


A 2018. 12. 07-i békéscsabai rablás vádas ügyével kapcsolatban az első pillanattól érdeklődik.

Először arra keresett választ, hogy garázdaság bűncselekmény-e az, ha úgy fújt le gázsprayvel edzőterem előtt öt visszatartó személyt, hogy ő nem lopott. Tehet-e feljelentést könnyű testi sértés miatt (kapott egy kicsit). És hogy tárgyi bizonyíték-e az, hogy kicsit több pénzt foglaltak le tőle, mint amennyi az edzőterem tulaja szerint eltűnt.


Később írta azt is, hogy kit kapott kirendelt ügyvédnek, teljesen ledöbbent rajta, amikor mondtuk neki, hogy ő volt Békés város rendőrkapitány-helyettese, bűnügyi osztályvezetője. Rögtön le is cserélte, pedig azt is mondtuk neki (nyugdíjasok vagyunk, többen használunk egy fiókot), hogy vele járna jól, gyorsan zárja le az ügyet, mert rablás vád lesz belőle. Nem volt felfüggesztett szabadságvesztés hatálya alatt sem, így kb. 1,5 év szabadságvesztéssel sújtotta volna bíróság (jó magaviselettel 1 év után kint is lehetett volna).


Előbb minket is debreceni sátras ügyében nyomozó egyik, majd másik nyomozónak gondolt, később a szomszéd házban lakó nyugdíjas ügyésznek, majd a tárgyalását vezető bírónőnek.


Én azért sem hisszem, hogy kamu, mert olyan nyomozókat nevezett meg, akik neten is csak a debreceni rendőrség egyik normatív utasításában (elektronikus aláírásokat szabályozza) szerepelnek.

2020. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
61%
Pfú. Ilyen ember sztem akkor sincs, hogy ennyire kitárgyalja itt az ügyeit, ennyire égeti magát. Te is kamuzol egy kicsit, mert rendőrnyomozók nincsenek fent nyilvánosan neten, csak az ők bizalmas rendszerükben, amit senki sem lát.
2020. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
90%
Arra is gondoltam, hogy ez a Levike szerintem vagy rendőr vagy tkömtudja milyen büntetősmunkában dolgozik, csak unalmában egy kis hülyegyereknek adja ki magát, mert olyan jogi dolgokat kérdez, de válaszol is, amit egy átlagember nem tud.
2020. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
90%

Íme itt a Debreceni Rendőrkapitányságnak azon szabályzata, melyben fel van sorolva mindenki, aki - 2018.02.02-én - állományukban volt.

1. mellékletben 78-186. sorig van felsorolva a Bünügyi Osztály állománya.


[link]


Megjegyzésem: nagyon sok más rendőri szerv állományát is így le lehet lekérdezni, hogy csak be kell írni google-be: ...rendőr(fő)kapitányság elektronikus aláírási szabályzat.

2020. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%

Itt kezdte el 2019 januárjában (torzítva adta elő a történetet)

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__9846647-..


Folytatta áprilisban (torzítva adta elő a történetet):

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__9708795-..


2019 szeptemberben minősítette át ügyészég az ügyét:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1008..


Itt a múltja:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1060.. között háromszor pénzbüntetésre lopás, garázdaság, csalás-okirathamisítás miatt.

2014 ben 6 hó felfüggesztett 1 évre+pártfogó 1 évig többrendbeli lopás miatt.

2019-ben lopás miatt 10 hó felfüggesztett 1 évre, nemsoká lejár.

Gondolom azért kaptam felfüggesztett újra, mert tevékeny megbánás és sértetti kártalanítás volt.

Most rablás miatt van eljárás folyamatban ellenem, de azt nem követtem el."

"Szabálysértési határt meg nem haladó üzletszerűen elkövetett csalást csináltam útépítés nevében hamisítottam. Két nő táskáját loptam el a könyvtárból, betőrtem a kocsi ablakát ez három külön ügy volt és mindre pénzbüntetést kaptam, mert egyik sem súlyos volt.

2012-ben elloptam a focisták pénzét, arra már a bíró azt mondta nem ad pénzbüntetést, hanem felfüggesztettet2014-ben, ha mégegyszer lopok, akkor már be kell vonulni a börtönbe.

2018-ban két takarítónő pénzét loptam el 11 ezer forint össz, bekerített helyről a tulajdonos tudta és beleegyezése nélkűl elkövetett lopás miatt tevékeny megbánás, kártalanítás miatt csak felfüggesztettet kaptam. Akkor a bíró azt mondta hogy mostmár tényleg óvakodjak az ilyentől, mert nagyon nagy baj lesz, vigyázzak magamra. Hát igen utolsó volt, mostmár tarzózkodok minden ilyentől.

Viszont rosszkor voltam rossz helyen és rámkentek egy rablást, nem részletezem, fent van neten a Békés megyei hírekbe 2018 december 8, többet nem írok. Na azt nem követtem el csak a rendőrség és az ügyészség rám akarja kenni, mert már voltam büntetve és ugyan tűnt el pénz a sértett elmondása szerint, vagy nem, de engem akkor megtámadtak és lefújtam a pácienst gázsprayvel.

Nem voltam még börtönbe, de nem is vágyok."

2020. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
94%
Ezek után van bárkinek kérdése?
2020. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
23%

Levike vagyok.


Az utolsóelőtti jól kiteregette a múltamat.

2020. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
86%
Az biztos.
2020. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is egyik kérdésem alá írták hogy "ne válaszoljatok neki, ez Levikeh". Néztem hogy: mii vaannn?

Legalább mostmár rudom hogy ilyen legendák is vannak a gyk-n.

2023. ápr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!