Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Román rendőrként dolgozik valaki?

Román rendőrként dolgozik valaki?

Figyelt kérdés

üdv!

Jelenleg 17 éves vagyok,egy és fél évem van érettségiig. Nagyon érdekel ez a rendőri pálya,a szüleim is ezt tanácsolják nekem. Engem pedig nagyon vonz,meg nagy az akaraterőm is,hogy eljussak oda.

Ahogyan utánanéztem több "főiskola" is van rendőri képzésre. Bukarestben van csak külön akadémia. A többi az hogyan működik ? gondolom ugyanaz a helyzet az ügynök képző főiskolákkal is,maximum nem juthatsz el egy bizonyos rangig (amely veszély nem fenyeget).

A kolozsvári "Septimiu Muresan" főiskola amely jobban vonz,mivel egyetemi városban van meg még előfordulnak ott magyarok is. Mi a különbség a bukaresti akadémia és közötte?

Van itt olyan magyar,aki rendőrit végzett és román rendőrként dolgozik? Szeretnék egy kicsit bővebb információkat megtudni.Milyen nehéz volt/hogy bántak vele magyar anyanyelvűként.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2020. nov. 3. 14:27
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Szia, kérdező! :-)

Már kb 1 éve kiírtad a kérdésed, mennyire haladtál a román rendőr karriereddel? Sok sikert, remélem megtaláltad a motivációdat és tudsz a céljaid felé is gurulni szépen lassan. :-)

2021. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!