Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt olyan aki NEM osztrák...

Van itt olyan aki NEM osztrák állampolgár és kint Ausztriába dolgozik rendőrként? Legyen szíves az írjon mindenképpen ha ezt látja!

Figyelt kérdés
Előre is nagyon szépen köszönöm. FONTOS LENNE!

2015. jún. 16. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Sem itt sem máshol nem találsz te osztrák rendőrt nem osztrák állampolgárként.Az állampolgárság egyike a több követelménynek
2015. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

En meg nem hallottam olyan orszagrol, ahol felvettek alkalmazasba nem-allampolgar rendort. Gondolkozzal mar kicsit.

De ha te tudsz ilyenrol ird meg, mert tenyleg erdekel.


Lehet hogy van olyan aki nem az adott orszag allampolgara es a rendorsegnek dolgozik vmi kulsos/adminisztrativ melot, de nem-allampolgar egyenruhast NEM fogsz talalni.

2015. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
40%
Én is úgy tudom, hogy van ilyen, pont ausztriáról hallottam én is, olyan településeken ahol sok a magyar, felsőfokú nyelvvizsga kell hozzá azthiszem. Magyarország rendőreként lehet külföldön rendőr, valami nemzetközis cuccal. (Nem vagyok laikus)
2015. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen NINCS! A legtöbb országban KÖTELEZŐ az állampolgárság a rendőrnek,Ausztria sem kivétel.


(Csereprogramok keretében vannak kint 1-2 országban magyar rendőrök,de nem teljes jogú zsaruként!)

2015. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Először is valamelyikőtök nem tudnak normálisan válaszolni,normálisan feltett kérdésre...

A másik,hogy azért írtam "NEMET" mert én is úgy hallottam,hogy magyar és kiment Ausztriába rendőrként persze gondolom nem állampolgárság nélkül - lakott ott és megszerezte,illetve felsőfokról hallottam még! És köszönöm akik normálisan válaszoltak! :)

2015. jún. 27. 00:58
 6/14 anonim válasza:
parancsnoki engedély v utasítás kell h mehess nemzetközi képzésre az ILAN (international las enforcement faculty)és akkor mehetsz külszolgálatra. De oda nagy csók kell és nem mezei járőrök mennek.
2015. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 os. Ez baromság. És ha épp kettős állampolgár lennék?! Ugyan úgy. Másrészt pedig felsőfokú kell,és állampolgárság persze rendészeti végzettség akár kint vagy itthon..
2015. júl. 16. 17:50
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Az oszrakokknal mar alapbbol nem lehetsz kettos

allampolgar,nezz utana

2015. júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
# 6 os nem irt baromságot
2015. júl. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na igen. Azt elfelejtettem mondani,hogy én már a Rendészeti szakközepet kint szeretném. Szóval mondjuk nem Körmendre vagy Pestre küldöm a jelentkezésemet hanem mondjuk Linzbe,Wiener-Neustadtba netán Klagenfurtba.
2015. aug. 3. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!