Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Minden betörési-rablási ügyet...

Minden betörési-rablási ügyet komolyan kivizsgálnak, vagy csak amit a média is felkap?

Figyelt kérdés

Felénk volt pár eset ahol nem lett tettes, abba is maradt a nyomozás gyanúsított hiányában.

A rendőrség minden ilyen esetet komolyan vesz, vagy csak egy-kettőt, hogy lekenyerezzék vele a médiát hogy mennyire hamar kézre kerítenek egy betörőt, rablót? Előfordulhat, hogy ha sem ujjlenyomatot, sem felvételt a tettesről nem sikerül előkeríteni akkor abba is hagyják a nyomozást? Vagy van annyi bennük, hogy "vért izzadva" próbálják előkeríteni a tettest? Történeteket is szívesen meghallgatok.



2020. nov. 7. 21:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
47%

Ne hallgass ügyésznőre, vagyis nem is ügyész, leíra a multkor. Meg, hogy a szakmában dolgozik??? Nicsak... Akkor rendőr. Akkor azért védi h!t mindig a rendőröket mindig ők a jók az igazságosak, akik nem hibáznak. Lebukott.


Ne is fegyelj rá én meg 5x voltam büntetve vagyon elleni bűnesetek miatt, jelenleg bíróság előtt folyik most egy rablási vádas perem. Én is tudok nyilatkozni tapasztatatból. Igen, próbálnak egy tanúra is ráverni akár egy lopást is, hogy javuljon a statisztika és nagyzoljanak, hogy +1 felderitett ügy.

2020. nov. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!