Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan zajlik egy kihallgatás?...

Hogyan zajlik egy kihallgatás? Meddig tart?

Figyelt kérdés
Most megyek először. (remélem utoljára is) Tanú voltam egy kocsmai verekedésnél.
2010. aug. 10. 14:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! :D Talán abban bízhatom, hogy nem pesti vagyok, errefele nincs annyi ügy és hamarabb sorra kerülök, aztán elfelejthetem az egészet utána.
2010. aug. 10. 15:38
 12/15 anonim ***** válasza:
5%
szerintem vagyis én ezt csinálnám : bevinném a gyanúsítottat a szobába, és a sz@rt is kiverném belőle addig amíg be nem vallja mit tett.
2010. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Utolsó kommentelő, nagyon színvonalas vagy, de azzal nem érsz el semmit és még téged basznak meg, tudatlan..


-Én úgy tapasztaltam, hogy vársz három órát mire behívnak, aztán a lassan gépelő rendőrnek a tök értelmetlen, egy mondatban összefoglalható dolgot nagyjából két órás szenvedés után elmagyarázod. Ezt követően még váratnak egy órát, mert a nyomtató sem működik, meg miért ne. Utána hazamész, és ha szerencséd van akkor 4 év múlva nem kell a tárgyalásra menned tanúskodni.

Engem pl négy év után hívtak be egy ügyben tanúnak. Az utazási költséget megtérítik, szóval lehet limuzint vagy helikoptert kéne bérelnem...


Én ugyanezt tapasztaltam, csak nekünk pontosan 2 órát kellett várni, utána egyesével kihallgattak mindenkit, (tanúkkal kezdték tehát még gyorsan meg is úsztuk) bent volt 1 ember kb. háromnegyed órát és lehetett menni.

2010. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igazad van majd a tettest még teával meg teasütivel is megkínálom esetleg még 1 lcd-tvt is viszek be neki hátha focimecset akar nézni.....
2010. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én 16 vagyok és tanárveréses ügy szemtanúja voltam, nemis olyan régen

sulit inkább nem mondok...

ott úgy volt kaptam papírt h menjek be

aztán bementem kérdeztek.. énmeg mondtam ja igen... így volt

utána egy csomó papírt aláírattak meg minden, háát kb ennyi

2010. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!