Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rongálásos bűncselekmény...

Rongálásos bűncselekmény kapcsán tettem feljelentést a rendőrségen; mennyi idő, míg jutnak valamire a rendőrségen?

Figyelt kérdés

4. hete tettem feljelentést az ügyben, akkor helyszíni szemlét tartottak és jegyzőkönyvet vettek fel, rá egy hétre behívtak tanúskodni, ennek is 3. hete. Azóta nem történt előrelépés, az általam megnevezett tanúkat sem hívták be meghallgatásra.

Kérdésem, hogy mennyi ideig tart egy ilyen eljárás?

300+ ezres kárról van szó, és tudjuk ki volt az elkövető, szóval enyhén szólva tűkön ülök.



2020. dec. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy tudod, ki az elkövető, de bizonyítani is lehet, hogy valóban ő volt?
2020. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
par het es lezarjak, imseretlen tettes dumaval
2020. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es:

A bizonyítás netces, köztéri kamerákra lehet hagyatkozni, elvileg vizsgálják őket. A kérdés itt inkább az, hogy milyen tempóban szokott egy ilyen ügy zajlani.


2-es:

Köszönöm. Tartottam tőle, hogy ilyen választ kapok.

Azt furcsállom, hogy 3 hete további tanúkat sem hívtak be, aminek meg kellene történnie, tehát eddig le sem zárják elvileg z ügyet.

2020. dec. 4. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett az esetből, kérdező? Lezárták ismeretlen tettes dumával?
2021. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2021. júl. 4. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!