Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Minden rendőr többre tartja...

Minden rendőr többre tartja magát a civileknél,mindegyik lenézi őket?Akkor miért akartak rendőrök lenni,nem a segítségnyújtás miatt,hanem hogy kedvükre szemétkedhessenek az emberekkel?Szeretném kérni,hogy csak rendőrök válaszoljanak a kérdésre!

Figyelt kérdés
Tegnap este hazafelé tartottam biciklivel,8 óra előtt 5 perc volt,már az utcánk végén fordultam be amikor megállítottak.El volt takarva az arcom,fejkendő volt rajta,ki volt világítva a bicikli,kiszálltak,elkérték az irataimat,kérdezték hogy enyém-e a bicikli,meg hogy miért nincs rajtam maszk.Mondtam hogy elvan takarva az arcom,azt kérdezték egymástól megbüntessük-e,közbeszóltam hogy ez a kendő teljesen eltakarja az arcom,mert a maszkoknál kétoldalt van egy kis rés,ezért nem hordom azt,erre ők hogy őket nem az érdekli hogy mennyire van eltakarva arcom,hanem hogy mivel kell eltakarni,és ez nem az.Végül nem büntettek meg,beszálltak a kocsiba,már indulnék,amikor szólnak hogy álljak csak még meg,mégis lesz büntetés,elmúlt 8 óra.Mondtam hogy amikor megállítottak még nem volt 8 és hazaértem volna időbe,erre ők hogy,rendesek voltak velem,csak figyelmeztettek erre én meg pofátlankodok velük.Mondtam hogy ez az igazság,ha nem állítanak meg,itt lakok az utcába,meg is mutathatom hogy melyik házba,jöjjenek,erre ők hogy minek nézem én őket,kísérőknek,ha akarom akkor bekísérhetnek engem a rendőrkapitányságra,azután reggel 5-ig szépen elleszek én ott a kollégáikkal,nem kell annyira sietnem,látják hogy nincs nálam semmi,tehát nem boltba voltam,nem dolgozok,akkor minek mászkálok egyáltalán,nagyon ráérek,üljek csak be.Jólvan,mondtam,de a biciklit hazaviszem,mert nem vagyok hülye hogy itt hagyom letámasztva,hadd vigye aki akarja,és akkor kapcsoltam hogy ilyenért amúgy se vihetnek be,mondtam hogy büntessenek meg akkor már ha annyira azt akarják,úgyis az volt a cél,alapból azért állítottak meg,erre ők elkezdtek vihogni,mondták hogy,jólvan mostmár takarodjak innen a picsába,de hazamenjek,mert ha még egyszer meglátnak ma éjszaka akkor büntetés is lesz nem kevés,meg bent is tölthetem az időt az őrszobán.

2020. dec. 24. 14:19
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
89%

A válasz: nem.


Nem minden rendőrrel találkoztál, csak kettővel.

2020. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
69%

Jelvenyszamokat leir, es panaszt tesz itt:


[link]

2020. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

1-esnek:3-man voltak.

2-esnek:Nagyon Szépen Köszönöm!

2020. dec. 24. 14:46
 4/47 anonim ***** válasza:
47%

Igen többre tartják magukat .

Ahogy a mondás tartja mindenki rendőrnek születik csak van aki tovább tanul .

2020. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 megmondoba43 ***** válasza:
67%
Ez Bp vagy hova valósi vagy?
2020. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok rendőr, de tök vicces, hogy ha nem raksz szóközt, akkor a Microsoft Edge szövegfelolvasója milyen zaklatottan olvassa fel a történeted. :D
2020. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

4-esnek:Jól beszélsz.

5-ösnek:Hatvani rendőrök voltak.

2020. dec. 24. 17:08
 8/47 A kérdező kommentje:
6-osnak:Nem csodálkozom rajta,zaklatott is voltam,mikor írtam.Amúgy általános iskolában még 5-ös voltam helyesírásból,de azóta már kijöttem a gyakorlatból.
2020. dec. 24. 17:14
 9/47 anonim ***** válasza:
29%

És miért is pofátlankodsz? Csak kérdezem.

Nyilván ez egy egyoldalú történet, amit úgy írsz le ahogy az neked jó. Nyugodtan panaszkodhatsz, alapos indokod nem lesz.

2020. dec. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
9-esnek:Egyoldalú,még szép,hát az ő nevükben nem írhatom le,hogy mi történt,csak a sajátoméban,és nekem így jött le,bezony.
2020. dec. 24. 17:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!