Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyomozóknak, ha ez a vélemén...

A nyomozóknak, ha ez a véleményük, de nem tudnak semmit rámbizonyítani, akkor nincs gond?

Figyelt kérdés

Van egy "dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás vétsége" miatt eljárás ellenem folyamatban. A nyomozók azt hiszik, hogy én követtem el.


Szerintük több helyen, máshol is loptam, shol nincs kamera, azt mondták, legalább még további 5-10 helyen láttak nagyon hasonló embert ott, mint én, aki nem indokkal járt ott.


Itt mondom, nem én voltam.

Ügyvédúrnak ezt mondtam és azt mondta, hogy nyugodtan mondhatják akár száz helyről is, azt bizonyítani kell tudni, ennyi erővel rá is mondhatnák, hogy lopott.


Az érdekelne, hogy kell-e vele foglalkozni, hogy ilyet mondtak a nyomozók, vagy el kell engedni a fülem mellett, ebből baj nincs, hogyaz előbb említett dolgot mondták a nyomozók?



2021. jan. 9. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A hasonló ember nem konkrét bizonyíték. Tényleg bárki lehetett.
2021. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megint te, Levi?
2021. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen.

De mi a kérdés? Mert ez nem válasz a kérdésemre.

2021. jan. 9. 15:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Messziről bűzlik a jogban jártasaknak, hogy a sztori kitalált.


"Van egy "dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás vétsége" miatt eljárás ellenem folyamatban."


Vagyis gyanúsított vagy, és már ki is hallgattak alapos gyanú nélkül?



Legalább vennél több fáradtságot a sztorijaid kitalálásához! Életszerűtlen, logikátlan kérdésre nem lehet logikus választ adni!

2021. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok:


Ehhez kevés, hogy jól ismered a Btk-t.

Mert ismered, ezt már felmértem.

2021. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha egy cselekménnyel kapcsolatban van bizonyítékuk ellened,akkor előveszik az összes hasonló ügyet és megpróbálnak beismerő vallomásra bírni.Nekik csak a bűnfelderítési statisztika számít,és ezért bármit bevetnek:fenyegetnek hazudnak,manipulálnak stb.
2021. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebből TALÁN nem lesz baj, de ha többször is a helyszínen ólálkodsz, ahonnan eltűnik valami, akkor lehet gondod. Nem véletlen, hogy a nyomozók már ismernek, figyelnek.

Bár eddig - több kérdésed kapcsán - mindig ártatlannak mondtad magad. Akkor miért is van a sok idézés, tárgyalás, ügyvéd, bíró?

2021. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az összes kérdésed lopásokról szól.
2021. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#6

Lehet, hogy kis rendőrségeken egy cigányból az összeset ki akarják szedetni belőle, fenyegetik stb.


De ezt velem és ezt Debrecenbe és ezt 2021-ben nem így csinálják.

Nekem elmondta a nyomozó, hogy kúltúrált rendőrség van, nem mint 20 éve.


El vagy maradva.


Tudom ki vagy, aki rajolt a több mint 10 büntetésével és a 6 év 9 hónapjával.


Vagy tévedek, esetleg nem, vagy csak kicsit tévedek?

2021. jan. 9. 20:49
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Honnan veszed levike hogy nem tudják bizonyítani?

Eddig még mindig tudták ellened.

2021. jan. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!