Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök megmondják, hogyha...

A rendőrök megmondják, hogyha egy névtelen bejelentés ügyében nyomoznak?

Figyelt kérdés
Szombat éjszaka 1:30 körül megállitottak a forgalmis rendőrök a városban. Átnézték minden iratomat, és az autót is átvizsgálták. (gumikat nézegették és a fényszórókat) Alkohol szondát is megfújtam, de 0 volt természetesen, mert nem ittam semmit. Ez még nemvolt elég a rend őreinek, és megkértek hogy vessem alá magam egy vérvizsgálatnak is. Nemvolt mit tenni, nem akartam kekeckedni és belementem. Persze azis negativ lett, de nekem mindez közel 4órámba került. Semmi problámát nem találtak nálam, sem az autónál. Nemtudom, felfogni, hogy miért kellett ennyit b*sztatniuk a semmiért, arra gondoltam hogy valami jó akaróm tett egy kamu bejelentést, hogy vaj van a fülem mögött. Szerintetek?

2016. aug. 9. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
De hogyha egy bedrogozott hapsi kinyírja a családod az utakon az akkor baj volna ugye?
2016. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így nehéz. Csak találgatni lehet. - Talán csak a dolgukat végezték

- Az is lehet, hogy valami fogást akartak találni és ha sikerrel jártak volna reménykedtek valami zsebbe valóba.


De lesznek majd itt okosabbak, akik leírják a saját véleményüket, gondolataikat. Én többet nem tudok hozzáfűzni. Íme beszéltem. Uff.

2016. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, nem örülnék annak, ha egy drogos kivégeznzé a családom, de ennek ellénre mégsem értem, hogy közüti ellenőrzés alkalmával miért kell 4órán át szivózni
2016. aug. 9. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!