Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Komolyan bevitt volna ezért a...

Komolyan bevitt volna ezért a rendőrség, mert magamra mondtam csúnyát?

Figyelt kérdés
Tegnap este a buszmegállóban várakoztam 22 óra előtt, már éhes voltam és a nálam lévő utolsó szendvicset megettem. Nem megettem, még ettem, aztán megállt egy rendőrautó a buszmegállóban, kitette a megkülönböztető villogót, odajött. Gondomom gyanús volt, mert egyedűl ácsorogtam, dehát egyedűl vártam a buszt. Ekkor kérdezték, hogy munkából?, bólintottam igen, kérte mutassak igazolás, bólintottam, hogy egy pillanat, erre mondja, hogy hallottam amit mondott. Erre azt mondtam, hogy hallottam igen, csak nem látják az urak, hogy a pofám tele van, mert épp kajálok, egy öt perc és mutatom úgyis 15 perc múlva jön kb a busz. Azt mondta, hogy rendőr szólt hozzám, nem a haverom és most kéri. Erre ledobtam a szendvicsem a lócára papírostol szalvétástól és teljesítettem kérésüket, megmutattam az igazolást. Elmentek, de még annyit mondtak, hogy azért, shogy kezdtem velük beszélni, be is vihetnének. Komolyan, amiért magamra mondtam egy nem kellenes mondatot, hogy tele a pofám, ezért bevihetnének? Ez milyen szabálysértés, hogy ilyet mondtam?

2021. febr. 20. 21:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem akárkinek magam, én csak egy ember vagyok, a rendőr sem több nálam.
2021. febr. 20. 23:16
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem több. Egy rendőr.
2021. febr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
16%
Köteles vagy akkor és azt csinálni amit mondd.
2021. febr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Oké. Nem vitatkozok veled utolsó. Legyél te okosabb!
2021. febr. 21. 14:16
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

13


Ha azt mondja hogy hugyozd magad pofán akkor megteszed?

2021. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Csakhogy ilyet nem fog mondani. #15.
2021. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16


De megtennéd ha mondaná

2021. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

12-es Nem, nem vagy több,de ha annak hiszed magad, egészségedre.


Üdv: Egy tényleg rendőr

2021. febr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Oké. Én is tudnám azt kamuzni mint itt néhányan, hogy rendőr vagyok vagy orvos vagyok, biztos lenne olyan naiv aki elhinné:))) De nem mindenki.
2021. febr. 23. 01:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!