Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most mennyire veszik szigorúan...

Most mennyire veszik szigorúan a rendőrök az éjszakai horgászat tilalmát vidéken?

Figyelt kérdés
Pl falu melletti holtágnál mennyire ellenőríznek? (Tudom, hogy a Balcsinál eléggé)

2021. márc. 29. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"az éjszakai horgászat tilalmát vidéken?"


Nem annyira, mint pesten a Rákóczi úton!

2021. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kb semennyire, pl egyre több megyei focimeccsen is vannak nézők. A helyi körzeti megbízott nem fog a falubeliekkel szívózni. Csak az a cink, mikor leküldik a megyeszékhely rendőreit, hogy nézzenek körbe. De ilyen ritkán van.
2021. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem megbüntettek a rend éber őrei, meg 5 másik horgász kollégámat akik ott voltunk a holtágon. Mire a többiekhez értek volna a többiek már el tudtak pakolni és elmenni, éjszaka eléggé feltűnő egy szirénázó rendőrautó.

Pedig eldugott egy mocsaras holtág, csak horgászok járnak oda.

2021. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Én pénteken voltam éjfélig kint.


Igaz, én ott lakom 100 méterre a holtágtól. Viszont a kutya nem volt kint, direkt pedig a lámpát is lekapcsoltam de teljesen nyugodt és csendes volt minden.


(Fogtam is egy 4kilós potykát 😉)

2021. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3: akkor oda valaki kihívta őket, 100%.
2021. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#3-as mekkora volt a bírság?
2021. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rákhalászatot művelni éjszaka a Balatonon is büntetendő?
2021. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!