Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni, ha a rendőrsé...

Mit lehet tenni, ha a rendőrség alaptalan gyanúsítás miatt előállít valakit?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban történt, egyik reggel megjelentek a rendőrök a faluban a házamnál és elráncigáltak, elvittek a városba ahonnan több óráig tartott hazautazni. Ezt látta az összes szomszédom.


A gyanúsításról ki fog derülni, hogy nem én követtem el, de mondta az ügyvédem, hogy azért gyanúsítottak meg engem ezzel, mert már volt ilyen ügyem.


Ilyenek a kommunizmusban vtak, hogy csak úgy vkit elrángattak a hatóságok és ezt nem is szeretném ráhagyni, polgári pert szeretnék indítani a hatóság vagy magyar állam ellen.


Milyen lehetőségeim vannak?



2021. máj. 16. 09:49
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

18!


Csak annyi, hogy egy Eu-s országban meglehet azt tenni, hogy egy rendőri szolgálatra alkalmatlan járőr 15 lövést leadhatott vkire aki ebbe bele is halt és nem érdekel, hogy mi az amit állít a rendőrség amit szerintük az az ember elkövetett...


19!


Te meg kussoljál!

2021. máj. 16. 12:20
 22/37 A kérdező kommentje:
2-as Te is kuss!
2021. máj. 16. 12:21
 23/37 Micimacko67 ***** válasza:
Kérdező, neked erős mentális gondjaid lehetnek a stílusod alapjan! Javaslom a szakszerű orvosi segítség igénybe vételét!
2021. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

23, képzeld meg volt, a rendőrség csak kisírta az ügyésznél...


Megállapította, hogy mentálisan teljesen rendben vagyok!


Ezzel bakot lőttél öregem, a stílusom meg ahhoz mérten választom amilyennel szólnak hozzám...

2021. máj. 16. 12:26
 25/37 Micimacko67 ***** válasza:

Egy dolgot árulj már el kerdező, te milyen társadalmi körökben mozogsz?

Leéltem több évtizedet, soha semmilyen rendőrségi ügyem nem volt...

Téged meg állandóan gyanúsítgatnak...

Tudod...aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók!

2021. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

25!


Ez a legalja, kelet-magyarország...


Kései gyerek vagyok, apám semmilyen alappal nem járult hozzá az életem elindításához, van egy kis xar házam, amit minimálbérből megélhetés mellett próbálok javítgatni.

Ezeknek mind több házuk van, gazdag szüleik vannak. Zsiványságból élnek...


Én nekem csak annyi van, hogy szerencsére tudok dolgozni, de ezzel is próbálnak alám vágni, több helyről kirúgattak és meg is mondták a cégeknél, hogy jól dolgozok, de ez nem számít.


Fontolgatom már egy ideje, hogy el kellene messzebre költözni, de rettenetesen félek ettől. Mi van ha az új helyemen is rám száll ilyen csürhe?

2021. máj. 16. 12:52
 27/37 anonim ***** válasza:

Ésszel beszéljél! Ne zaklassál másokat!

Akire elmeorvosi vizsgálat kell már az no comment!

Általában nem az ilyen emberek szokták a magadfajtákat zaklatni, hanem pont fordítva!

2021. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Az a rendőrnő kitüntetést kapott. Helyesen cselekedett, te pedig szimplán nem szeded rendesen a gyógyszereidet, és mivel megkapod teis a büntetésed ezért szidod a rendőröket.

Szánalom!

Meg a zaklatás is ! Legalja dolog!

2021. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Micimacko67 ***** válasza:

Majdnem megsajnáltalak kérdező, de komolyan...

Azután eszembe jutott az a gyűlölet, ahogy egy a munkáját végző rendőrről beszéltél...úgy, hogy fogalmad sincs a tényleges helyzetről!

Ezekután, csak azt kapod amit érdemelsz...

2021. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

28!


Pont ez a baj...


29!


Miért kapnék bármit is? Nem bizonyítható, hogy ki követte el azt amit állítanak!


27!


Nem kellett elmeorvosi vizsgálat csak a rendőrök idióták!


Na sebaj, így vagy úgy de megtudják kivel is húztak ujjat!

Szánalmas kékpatkányok!

2021. máj. 16. 13:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!