Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem csinál semmit a...

Miért nem csinál semmit a rendőrség, amíg vér nem folyik? Mi hasznuk van akkor?

Figyelt kérdés
Mert ha már meghal valaki, ott már felesleges rendőrség. Addig kéne, amíg valaki él nyilván, de akkor nem intézkednek, "csak ha vér folyik". Megszámolni se tudom, mennyiszer lettek kihívva, mert apám halálosan fenyegette az egész családot, ránk tört, anyukámat bántalmazta. De nem csináltak semmit, sőt, mikor feljelentést tettünk, a képünkbe röhögtek, és azt kérdezték, "mit akarunk ezzel elérni?" Minek vannak akkor, ha nem azért, hogy csináljanak is valamit, megvédjék az embereket esetleg?

2021. jún. 5. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem.

A rendőrségnek az a dolga,hogy a polgárokat védje.


Ezért vannak tartva, ezért kapják a fizetésüket az adófizetők pénzéből.És nem azért,hogy üldögéljen az Octaviában hamburgert zabálva a trafival az orra előtt.

2021. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Lehet hogy nektek nem tűnt fel, de fidesz kormány van. Ilyenkor a rendőrségnek nem feladata az állampolgár védelme, kizárólag a pénzbegyűjtés.
2021. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Hát nem azért vannak, hogy kihívják őket az összes családi veszekedéshez. Most mit vársz hogy napi 24 órában ott üljenek nálatok, mert állandóan balhéztok?

Járjatok családterápiára, költözzetek szét, váljatok el, ne a rendőrségtől várjátok a zűrös magánéletetek megoldását.

2021. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Családi veszekedés neked ha azzal fenyegeti egy apa a (volt) feleségét és a saját gyerekeit hogy megöli? Vannak bajok nálad...

"Most mit vársz hogy napi 24 órában ott üljenek nálatok, mert állandóan balhéztok?"

Nem balhézunk te agyoniskolázott barom, hanem apám egy agresszív alkoholista állat, aki bántalmazza a családját. Nem, rohadtul nem kell itt ülniük, de mondjuk csináljanak valamit a feljelentéssel, ne csak annyit mondjanak, hogy amíg valaki meg nem döglik addig semmit sem csinálnak. Akkor mi a f**zért vannak? Egy halottnak nem kell rendőrség.

"Járjatok családterápiára, költözzetek szét, váljatok el, ne a rendőrségtől várjátok a zűrös magánéletetek megoldását."

Képzeld, anyukám elvált. A családterápia meg a szétköltözés aztán marhára sokat segít, ha egy nálunk 2x erősebb ember akar megölni te barom. És nem a "magánéletünk problémáira" kell megoldás basszus, annyi agysejted van mint egy marok molylepkének (se). Vagy szerinted ha valakit bántalmaznak, betörnek a lakására, halálosan megfenyegetik ami tettlegességig is fajul az nem a rendőrség dolga? Akkor mégis mi a dolguk te észlény? Jézusom... ennyi ésszel hogy tudtál eddig életben maradni?

2021. jún. 5. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mit, most már tényleg az apádnak drukkolok, olyan kis szimpatikus gyerek vagy, örülnék, ha eltűnnél.
2021. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neked meg eleve meg sem kellett volna születned. Normális ember nem mond olyat egy számára idegennek, hogy egy gyilkosnak szurkol, a "gyerek" meg "tűnjön el" amiért olyan stílusban válaszolt egy gyökér seggfej válaszára, ahogy azt ő megírta.
2021. jún. 5. 20:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért nem tesznek semmit, mert ma a jogrendszer a bűnözőket védi.


Egyszerűen kihivhatod őket 100x is, de amég nem történt semmi konkrét, addig nem is fognak tudni mit tenni.

Én elhiszem hogy fenyeget, agresszív, üvöltözik, és terrorban tart, viszont egyszer egy filmben hangzott egy mondat, bocsánat ha nem szó szerint idézem "más tudni az igazságot és más tudni bizonyítani."


Ma ahhoz hogy apád ellen ténylegesen eljárás induljon ami eredménnyel zárul ahhoz egy súlyos tetlegesség kell.


Azért mert bebaszva fenyegetőzik, sajnos nem fog semmit kapni és erről nem a rendőrség tehet.

Pedofil Kaleta megúszta az egészet, szerinted egy kis családi vitába a bíróság jogerős ítéletet fog hozni?


És a rendőrök ezt pontosan tudják, kimennek, beszélnek veletek és itt vége is a jog körüknek.

2021. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos volt már súlyos tettlegesség is, egyszer a hajánál fogva rángatta ki anyukámat a munkahelyéről és rengeteg ember szeme láttára kezdte el ütni. Sőt, mikor a rendőrök és a mentők ki lettek hívva, még őket is megtámadta mikor le akarták szedni anyukámról. És még így sem kapott érte semmit! Pedig ez nem csak részeg fenyegetés vagy "családi vita" volt, hanem több ember szeme láttára történő súlyos tettlegesség.
2021. jún. 6. 18:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elhinni, hogy megtámadta a rendőröket,azok pedig mosolyogva elengedték, teljesen életszerűtlen.
2021. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy mosolyogva elengedték, és mivel nem láttam az esetet csak hallottam róla, így a támadás mértékét sem tudom. Emellett nem muszáj elhinni, de így történt, nem kapott érte semmit. Hogy a rendőrök összeverték e utána vagy valami, azt nem tudom, de jogilag semmi sem történt. Amúgy sem ez a lényeg, de mindegy.
2021. jún. 6. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!