Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Biztonságos a rendőri szakma?

Biztonságos a rendőri szakma?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Rendőrnek szeretnék tanulni, és középiskola után diplomát szerezni. Én nem a számígógép elött szeretnék ülni, hanem pl közúton vagy bűnügyben dolgozni. Néha elbizonytalanodok, ha belegondolok hogy lehet kicsit veszélyes munka. Valaki el tudná nekem mondani hogy kell e aggódnom?

2021. okt. 5. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Aggódni nem kell. Csak tudatában lenni annak, hogy veszélyes munka. Képzést kapsz, de önállóan is fejlesztened kell magad, mert az előbbi szinvonala egyre lejjebb megy ...

Van napos oldala is, csak nagyon nehéz elkapni a pillanatot - ha érted, mire gondolok...

Sok sikert!

2021. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rendőrök panaszkodnak a fizetés miatt, csak az megy oda, aki nagyon-nagyon elhivatott.
2021. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, veszélyesebb, mint hivatalban ülni. Persze nyilván érdekesebb is.
2021. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is szerettem volna bűnügyben dolgozni mert nekem a példaképem a rózsaszín párduc. Nem voltam elég elhivatott és tovább tanultam és ma egy csóró irodában tespedek, nagyon unalmas és 2 év alatt elég sok kiló fel is ugrott rám.
2021. okt. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Megélni nem lehet belőle. Folyamatosan szerelnek le.
2021. okt. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Idehaza mi veszély fenyegetne? Ráadásul ha jó csaj vagy, és kedves, akkor a papamaci főnökbácsi úgysem enged utcára, hanem az irodában tart.


Nem vicc!

2021. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nos, fennáll a veszélye, hogy beléd kötnek, megvernek vagy akár meg is késelhetnek, főleg a bűnügyileg frekventált területeken. Akkor menj rendőrnek ha ezt el tudod fogadni és ha olyan a szituáció, akkor nem blokkolsz le és kezdesz el az életedért könyörögni, hanem használod a kiképzésed és megvéded magad. Azonban már a kérdésből adódóan világos, hogy a rendőr szakma nem neked való, mert aki rendőrnek megy, az tisztában van ezekkel és tudja mit vállal és az ilyen dolgok nem tántorítják el őket attól, hogy ezt a szakmát válasszák.
2021. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, veszélyes, de melyik nem?
2021. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De erre józan paraszti ésszel is rá lehet jönni
2021. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elhivatott lány vagy akkor igazából minden esélyed meg van, de el kell fogadnod, hogy bekerülhetsz olyan szituációba ahol az életedért kell küzdeni.
2021. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!