Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Pár hónapja zaklat valaki...

Pár hónapja zaklat valaki állandóan telefonon és most megtudtam, hogy kicsoda, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

+36 30 880 6914


Ilyeneket szól bele, hogy haljon meg anyád, legyél rákos, stb..


2021. nov. 16. 18:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Veletek fordult már elő hasonló?
2021. nov. 16. 19:00
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem tiltod le?
2021. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Megtörtént, de jogi útra szeretném terelni, mert tele volt halálos fenyegetéssel a hívás és zaklatással!
2021. nov. 16. 19:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok tennivalód nincs, elmész feljelentést tenni.gondolom rögzítetted a hívásokat.
2021. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Telekom tudakozó is kidobja a számot, amiből rá lehet keresni pl Facebookon. Írj rá ott, hogy mit képzel.
2021. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk azzal hogy a szamat ideirtad nagy nyilvanossag ele nem volt okos dolog. Ugyanis a telefonszam is szemelyes adatnak minosul.


En nem irtam volna ki a szamat, enelkul is ertjuk a kerdest.


Csakhogy ezert teged is feljelenthet vagy maganvadas inditvanyt nyujthat be a birosagra.


Ugyanis amig pl zaklatasert nem itelik el, addig nem bunos. Es ezt nem is terjesztheted rola. Viszont Te mar most megvadoltad (fuggetlenul hogy jogos-e vagy sem). Nagy nyilvanossag elott ragalmazod es a szamat is ideirtad.


Ertsd, nem basztatni akarlak. Es sajnalom hogy zaklatnak. De sajnos olyan a magyar jogrendszer, hogy ilyenbol siman neked is bajod lehet.

Szoval csak jot szeretnek...


Probald a GYK ugyfelszolgalatot megkerni hogy a szamot toroljek. Vagy mondjuk az utolso negy szamjegyet csillagozzak ki.


Ha nekem nem hiszel, kerdezz olyat (de ne itt) aki biztosan ert a joghoz.

2021. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Leszarom. Felőlem meg is dögölhet. Tönkretette a vidám napjaimat, így az életemet is!
2021. dec. 2. 22:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam oda a számát, hogy zaklassa más is nyugodtan, látszik, hogy akit nem zaklattak meg igazán, az nem tudja milyen!
2021. dec. 2. 22:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Elozo kieg:

Gondolj bele ha mondjuk veletlenul nem is tudjak rabizonyitani. Elofordulhat...


Es most gondold at a helyeben. Te feljekentetted de a hatosag nem tudja bizonyutani. Es megtalalja hogy itt a telefonszamaval szerepel mint zaklato. Pedig papirja lesz hogy nem az. Szerinted ezutan kihagyna azt a lehetoseget hogy elegtetelt vegyen? Es a vegen Te szivhatod meg...


Meg ha neked is van igazad... ne hagyj tamadasi feluletet!

2021. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8

Ertem.. elfogadom az indokod.

En csak joszandekbol szoltam. De a Te dolgod mit csinalsz...

2021. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!