Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azza, hogy engem megvertek,...

Azza, hogy engem megvertek, miért nem foglalkozik a bíró?

Figyelt kérdés

A rablás bűntett és más bűncselekmény miatt a Békéscsabai Járásbíróság 1. fokon elítélt nem jogerősen.


Csak én voltam akit a bírónő támadott.


Engem akkor 2018. 12. 07-én Békéscsabán jól meg is vertek. Az edző ököllel gyomorszájon ütött, a barátja, aki edzésre jár, pedig gumibottal ütött. Erősek, élsportolók, persze, hogy meg bìrtak velem.


Orvosi dokumentáció is igazolja, hogy aznap megsérültem, és a bírónő azt is mondta, hogy ugyan megsérűltem, de ISMERETLEN MÓDON. Nem hiszi el a bírónő, hogy a két pacák vert meg.


Ezzel, hogy nem foglalkozik a bíró?


A másodfok majd fog vele vajon foglalkozni?



2022. jan. 22. 10:51
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Bementem a wc-re.
2022. jan. 22. 16:23
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és azt hitted az egyik kabátzsebben van a WC ajtó kilincse.....elmehetsz ám a sunyiba.
2022. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen belefér. Sőt, téged nem megvertek Levike, hanem visszatartottak mely közben te ellenáltál és eközben önhibádból megsérültél :) a kettő közt van különbség :)
2022. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Most megyek ki a nagyerdőre az állatkert mellé ès hallgatom, hogy bőget az elefánt.
2022. jan. 22. 17:06
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, csak nehogy véletlen bele érjen még egy kabátzsebbe vagy valahová máshova a kezed :D
2022. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

#23


Engem nem megvertek, hanem elestem??? Hmmm.


És akkor a làbszáraimon a hosszú lila harántnyomok mitől voltak? Segítek. Gumibottól. Biztos a gumibot is magától.esett rám.


De a rendőrség, ügyészség, bíróság mind elsimítja bevéde ezt a két küzdősportos embert.


Látszik, hogy békéscsabai hatóságok is a korrupt bűnöző fidesz pártján àllnak.


Reméljül áprilisban jön az ellenzék és lesöpri őkeg.


Az összes fidesz politikusnak börtönben a helye.

2022. jan. 22. 18:54
 27/43 A kérdező kommentje:
*őket
2022. jan. 22. 18:55
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Te nem loptál, hanem elestél.....
2022. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
#26 Akkor is sittre fognak vágni téged.
2022. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
67%

Jogerőt fogsz tölteni levike ez már biztos!

Megérdemelted, és pont amiért azt hiszed téged “megvertek” azért lesz az neked rablás, mert erőszakot fejtettél ki a lopott tárgy megtartása miatt gázspray-el. Az mar mas kerdes hogy egy nyeszlett ember vagy es a te jogtalan tamadasod kapcsan serultel meg. Ezert rablas a rablasod te senki.

2022. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!