Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azza, hogy engem megvertek,...

Azza, hogy engem megvertek, miért nem foglalkozik a bíró?

Figyelt kérdés

A rablás bűntett és más bűncselekmény miatt a Békéscsabai Járásbíróság 1. fokon elítélt nem jogerősen.


Csak én voltam akit a bírónő támadott.


Engem akkor 2018. 12. 07-én Békéscsabán jól meg is vertek. Az edző ököllel gyomorszájon ütött, a barátja, aki edzésre jár, pedig gumibottal ütött. Erősek, élsportolók, persze, hogy meg bìrtak velem.


Orvosi dokumentáció is igazolja, hogy aznap megsérültem, és a bírónő azt is mondta, hogy ugyan megsérűltem, de ISMERETLEN MÓDON. Nem hiszi el a bírónő, hogy a két pacák vert meg.


Ezzel, hogy nem foglalkozik a bíró?


A másodfok majd fog vele vajon foglalkozni?



2022. jan. 22. 10:51
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Aztan mostmar elegem lett megint a hulyesegeidbol.
2022. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Levike, neked tényleg nem használ semmiféle ítélet. De ha már a verésből sem tanulsz akkor ott baj van. De hogy segítsek rajtad és megpróbáljalak rábeszélni hogy menj el szakemberhez kezeltetni a kleptomániádat, elmesélek egy rövid történetet:

Úgy húsz éve történt, hogy apámék utcájában minden éjjel megjelent egy fószer. Fel-alá járkált és leskelődött befelé hogy mit lehetne lopni. Persze többen is észre vették a szomszédok közül, aztán egyik éjjel mikor az egyik udvarba bemászott, a ház tulaja észre vette és telefonon riadót fújt a szomszédoknak. Öten-hatan szomszédok ki mentek és éppen a kapuban botlottak bele a tolvajba egy biciklivel a segge alatt. Volt egy kis szóváltás, a tolvaj ott hagyta egy-két fogát az aszfalton és további jó utat kívántak neki de persze bicikli nélkül. Azóta sem látták többet a környéken sem. Talán kicsit durva, de jól tették. Többet tanult belőle mintha rá hívják a rendőröket, kap 72 óra őrizetet meg egy ejnye-bejnyét aztán mehet vissza lopkodni.

Szóval embereld meg magad Levike, mert a következő rajtakapáson lehet neked sem csak gyomrost adnak.

2022. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Milyen Levike ez? :D
2022. jan. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
#33 Nem tudom a vezetéknevét, de egy piti tolvaj.
2022. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Azért azt is hadd mondjam, hogy pénteken voltam vérplazmát adni, úgyhogy rendes ember vagyok én.
2022. jan. 23. 10:55
 36/43 anonim ***** válasza:
Attól még egy piti tolvaj.
2022. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Tegnap meg majdnem lenyeltem a rágót véletlen, majdnem megfulladtam. Sose jártam még így.
2022. jan. 23. 11:05
 38/43 anonim ***** válasza:
Nagyon megható, akadt volna meg a torkodon.
2022. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Mert hülye voltam, beszélgettem, közben csámcsogtam vele, pedig máskor félretolom míg beszélek.
2022. jan. 23. 11:11
 40/43 A kérdező kommentje:
Nem baj, csatlakozom a Debreceni ellenzéki csapathoz.
2022. jan. 23. 15:54
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!