Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem kell bemennem a rendőrségre?

Nem kell bemennem a rendőrségre?

Figyelt kérdés
Felhívott ma egy nő, engem keresett, hogy be kellene menni a rendőrségre egy 10 perces beszélgetésre. Tudta a nevem. Még azt is mondta, hogy szeretné, ha holnap mennék 14.00 órára. Én azt válaszoltam, hogy én meg szeretnék a Los Angeles-i tengerparton nyaralni. Aztán letettem. Valószínűleg nem rendőr volt, hanem szórakozó, pláne, hogy nincs is ügyem a rendőrségen. Ha a rendőrség azt, akarja, hogy bemenjek, akkor idéz, hogy kötelező és nem telefonon, hanem hivatalos irattal. Menjek be holnap, vagy felesleges? Ellenőrízzem le, hogy tényleg onnan hívtak-e? A brfk. 8.kerületi kapitányságról hívott állítása szerint.

2022. ápr. 19. 15:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
Idiota, meg az itt kommentelők is. Hidd csak el higy valódi hívás volt, de sajnos nem egy magas iq-jú emberbe futott bele. Nembaj, majd megérted írásban te ökör, de akkor már nem igen egyezkedhetsz az időpontról.
2022. ápr. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

05:35 Mi jogon mondod nekem, hogy ökör. Mit képzelsz te magadrol? Azt mondod, h idióták az itt kommentelők. Te nem tartozol közzéjük mert le ökrózöd az embert? Neked is alacsony az iq-d.


A másik. Pritvátban kaptam egy üzenetet, hogy valódi hívás volt. Persze. Tudja 100%-ra mi? Üzenem, hogy ne privátozzatok, mert arra allergiás vagyok.

2022. ápr. 20. 11:29
 13/23 anonim ***** válasza:

Jólvan ellehet ballagni. Az ilyen üldözési mániás idiótáktól égnek áll a hajam.

Te ökör

2022. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Honnan van az a tévhit hogy a rendőrség csak levelezhet?


Telefonálnak is, ha elhiszi az ember ha nem.

2022. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kérdező! végül felhívtad amúgy a rendőrséget, vagy csak itt vergődsz gyakorin? :D
2022. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ja én se értem mit megy a szájkarate, felveszed a szájbacseszett telefont aztán kiderül.
2022. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, bementem 2-re, kérdeztem van-e ilyen nevű yard, mert 2-re behívott egy ilyen néven bemutatkozó nő, azt telefonált, majd jött egy nő és lám valóban ő hívott. Elvezetett az irodájában, mondtam neki elnézést, csak telefonon bárki bemutatkozhat rendőrként, mosolyogva mondta, hogy megérti és nagyon helyes, ha gyanakszok, semmi gon, hogy letettem tegnap. Mondta, hogy ezután egy idézést küldött, smit 2-3 munkanapon belül kapok meg, de ami rá lesz írva, tekinsem tárgytalannak, nehogy bejöjjek, mert mégis csak bejöttem most.+erről ír feljegyzést, hogy kiment az idézés, mégis megjelentem vagy valami ilyesmit hablatyolt össze. Végül azért kellett bemennem, hogy megkérdete, nem e láttam a földön felüdni elesve egy embert, mellette kerékpárjával egy aluljárónál, azt is mondta, hogy roma férfi volt. Valamit mondott, h amikor ott feküdt, előtte 5 perccel mentem le a metro aluljáróba, ráadásul előtte egy félórával egy közeli boltban vàsároltam, ő is vásárolt, ben volt a boltban. Elmondtam, h igen emlékszem mindenre, de nem figyeltem, hogy ki vásárolt még a boltban, meg nem láttam senkit biciklivel feküdni az aluljárónál. Ezt jegyzőkönyvbe vette és ennyi. 15 perv volt az egész. Nem tudom honnan tudta meg, hogy én is jártam ezeken a helyeken, meg telószámom. Benne sem vagyok a bűnösök nyilvántartásában, mert egy helyszíni biság, amit befizettem, sosem volt dolgom a yarddal. Valami kamera felvett, hogy hol jártam ahol a cigó is járt. Ilyenkor a rendőr végignézi mind a tízmillió magyar személyiigazolványfotóját, ami benne van a központi rendszerben vagy hogy van? Mindenesetre kérdeztem, hogy nem akarnak vádolni semmivel? Azt mondta, dehogy, csak tanúként meghallgatott. Nem csak engem, másokat is, már kb.20 embert kihallgatott. Mondta, h nem kell többet menni, csak ennyi volt.
2022. ápr. 20. 19:35
 18/23 A kérdező kommentje:
Valami után vizsgálódnak.
2022. ápr. 20. 19:37
 19/23 anonim ***** válasza:
Naugye..
2022. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Naugye. Megmondtam te ökör
2022. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!