Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem kell bemennem a rendőrségre?

Nem kell bemennem a rendőrségre?

Figyelt kérdés
Felhívott ma egy nő, engem keresett, hogy be kellene menni a rendőrségre egy 10 perces beszélgetésre. Tudta a nevem. Még azt is mondta, hogy szeretné, ha holnap mennék 14.00 órára. Én azt válaszoltam, hogy én meg szeretnék a Los Angeles-i tengerparton nyaralni. Aztán letettem. Valószínűleg nem rendőr volt, hanem szórakozó, pláne, hogy nincs is ügyem a rendőrségen. Ha a rendőrség azt, akarja, hogy bemenjek, akkor idéz, hogy kötelező és nem telefonon, hanem hivatalos irattal. Menjek be holnap, vagy felesleges? Ellenőrízzem le, hogy tényleg onnan hívtak-e? A brfk. 8.kerületi kapitányságról hívott állítása szerint.

2022. ápr. 19. 15:10
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Mit naugye. Semmi bajom nem lett volna, ha nem megyek el, megkaptam olna a levelet, 26-án kedden kellett volna menni, de így azt mondta a nő, h ki lehet dobni. Anyád az ökör.
2022. ápr. 20. 20:48
 22/23 anonim ***** válasza:

#4

Vagyok.

Nálam is hasonló volt a csak én mentem amikor hívtak.

Én arról tettem vallomást, hogy hogyan bénáztam, és okoztam közlekedési balesetet.

Mivel személyi sérülés nem történt, anyagi is elenyénysző, és ott el is ismertem, plusz volt jegyzőkönyv helyben,(nagyon rendőr se kellett volna, csak egy buzgó járókelő kihívta) aztán ott bent csak felolvasta, és aláírtam, hogy egyet értek.

Később kaptam postán egy végzést, mint írásos emléket a dologról.


Egyébként gondolom arcfelismerő szoftverrel találtak meg.

2022. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Most nemrég voltam abban a boltban, ahol előtte jártam, mert nem messze lakom sem a bolttól, sem a metróállomástol magyaráztam a boltosnak (ismer a csaj, néha beszaladok), ő volt ott akkor is, őt is meghallgatták ott a boltban. Állítólag az a biciklis cigó valakit részegen elütött a járdàn a biciklijével.
2022. ápr. 20. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!