Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha már egy rendőrségi idézés...

Ha már egy rendőrségi idézés ki van nyomtatva, de nincs nálam, lehet új időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Telefonon idéztek, én ragaszkodtam a papír idézéshez is, mára meg is volt beszélve, hogy bemegyek érte, két példányt lehoz a nyomozó, aláírom, egyik az enyém. Du.3/4 4 -re bementem, és addigra úgy eltűntek onnan mint a pinty. 15.40-kor már egy nyomozö sem dolgozott, holott 16 óráig van a munkaidő. Mondtam a portásnak, hogy kerítsen valakit, aki ideadja az idézést, erre azt mondta, hogy ő honnan kerítsen, amikor senki nincs már bent. Potyára bementem. Holnap megint szóbabozom, viszont már másik időpontot kérek. Ezt megtehetem?

2022. máj. 5. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Levike bármit megtehetsz legfeljebb nem teljesítik.
2022. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most annak a nyomozónőnek, akivel az idézés átvételét meg beszéltem, a férje is nyomzó és kipuhatoltam, hogy a férjének van egy klímacége és ő az ügyvezető és ott a telefonszàma. Meg nyomozó is. Most simán fel tudnám a pasit hívni magánéletében, akár ilyenkor este 8 után is, hogy a felesége is a rendőrségen dolgozik és adja már oda, hogy megbeszéltünk vmit ma. De este, magánéletében késő este? Nem vagyok annyira szemét. Na van bennem jóindulat, most nem akarok paraszt lenni.
2022. máj. 5. 21:00
 3/20 anonim ***** válasza:

Honnnan veszed, hogy 16 óráig van az irodisták\tisztek munkaideje?


Van olyan kaps, ahol 07-15:30 a munkaidő.


15:45-kor persze hogy nincs már ott senki :)

2022. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Fel tudnám hívni magánéletbe :D


Te csak ne akarj senkitől semmit "magánéletbe" 😂 fujte

2022. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Dugd meg a nyomozónőt.
2022. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Fsms ***** válasza:
Levike, mit csináltál már megint?
2022. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem kérhetsz te semmit te nyomorék. Meg van adva mikorra kell odamenned. Ha nem mész kapsz egy 50ezres rendbírságot azt majd legközelebb időben oda tudod tolni a pfádat. Mégis mit képzelsz te magadról te élettelen?
2022. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ügyészasszony fogja be a pofikáját!
2022. máj. 5. 21:43
 9/20 anonim ***** válasza:
Jahogy levike. Mindent értek. Akkor nem kívánok semmit, mert lassan bevonulás. Sok sikert! Ott már nem tesznek különzárkába úgyhogy készülj a csicskasorsra
2022. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hülye ez a nyomozó. Most megint változtatott. Felhívtam és mondtam, hogy ma bemegyek az idézésért, de mivel ügyvéddel akarok beszélni előtte ügyvéd meg nem lesz csak szerdán, kedden hogy menjek be, kértem, hogy adjon új időpontot. Azt mondta, hogy jó nem kell kedden bemenni, ad egy új időpontot. Mondtam azt az idézést az új időpontról írja meg, és bemegyek érte. Azt mondta, hogy nem, ne variáljunk, ez nem az a hely ahol percenként variálni kell, ez egy büntetòeljárás ahol tanúként meg kell, hogy hallgasson. Azt mondta, hogy kedden ne menjek, idézésért se menjek be, hanem ahogy a szabály előírja, postán küld nekem egy idézést és ami azon lesz, arra kell megjelenni. Azt is mondta, hogy munkát csinalok neki, mert e telefonbeszélgetésről feljegyzést kell írni.
2022. máj. 6. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!