Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök megbüntetnének...

A rendőrök megbüntetnének vagy szabad sütit osztogatni a hajléktalanoknak?

Figyelt kérdés

Tegnap szombat volt és szombaton is dolgoztam, ma viszont pihenőnapom volt, otthon voltam, felvettem a kis köntösömet és sütöttem a finom süteményt, hogy a családnak legyen. Úgy sütöttem, hogy többet, mert a belvárosban az egyik bevásárlóközpont előtt szoktak lenni olyan "normálisabb" hajléktalanok és négy ilyen hajléktalannak vittem és adtam szeretettel, had egyenek, mert nemigen sokszor esznek ilyeneket.


A rendőrök, ha látták volna, hogy én a hajléktalanoknak alufóliában osztogatok (nyilván tudták volna, hogy valami ételt), megbüntettek volna, hogy csak úgy osztogatok vagy ezért nem?


Mert a jövőben is tervezek olyat, hogy veszek nekik egy kis kaját és odaadom nekik, nehogy ez az "osztogatás" törvébybe ütközzön.



2022. máj. 22. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Levente, vigyázz a madár drónokkal xD
2022. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezzel semmi gond nincs.
2022. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok Levente, én Kujbus Marika ügyész vagyok.
2022. máj. 22. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ügyész?????

Jogot végzett ember létedre itt kérdezed meg, hogy egy cselekedeted törvénybe ütköző-e?


Ennyire nyilvánvaló kamu is régen volt már! Pedig kamu az sok akad!

2022. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na majd mindjárt jön az igazi Kujbus Mária, aztán elintézi, hogy ne kerülj többé internet vagy napfény közelébe se. :D
2022. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad már, ellenem már elfogató parancsot adatott ki Szegeden xD
2022. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

,,Szegedi Járásbíróság nyomozási bírója!



A szegedi zaklató ellen folyamatban lévő bírósági verekedés, csoportosan elkövetett garázdaság bűntette és más bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folyamatban lévő ügyben, a szegedi zaklatónak a letartóztatását rendelje el.



Indokolás: A csoportos garázdaság és zaklatás bűntette 5 évig terjedő bűncselekmély, ezért alappal feltehető, hogy szabadlábon hagyása mellett elszökne, elrejtőzne, valamint súlyos rablásra készűl, ezért az általános ok mellett a különös okok a gyanúsított vonatkozásában hiánytalanul fennállnak.



dr. Kujbus Mária -ügyeletes ügyész-



Békéscsabai Járási Ügyészség"

2022. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!